عصر روز جمعه صورت گرفت:

دیدار و گفتگوی سرپرست شهرداری منطقه دو بندر بوشهر با شورایاران و شهروندان محلات تنگک + تصاویر

در این نشست که با حضور برخی مدیران شهرداری و یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر انجام شد مشکلات محلات سه گانه تنگک مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، سرپرست شهرداری منطقه دو بندر بوشهر به همراه برخی مدیران و معاونان شهرداری مرکزی و شهرداری منطقه‌ دو بندر بوشهر و نیز یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر با حضور در مسجد کوی تنگک سوم با شورایاران و تعدادی از شهروندان ساکن در این محلات دیدار و در خصوص مشکلاتی که ساکنان این محلات با آن روبرو هستند بحث و گفتگو کردند.

در این دیدار صمیمانه که در مسجد شهید مطهری کوی تنگک سوم برگزار شد، اصغر گورکی با معرفی خانم صفرزاده به عنوان سرپرست شهرداری منطقه دو بندر بوشهر از زحمات خداکرم ایزدپناه، شهردار پیشین این منطقه تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مسئول انجمن اسلامی و امام جماعت کوی تنگک دوم به معرفی تاریخ تنگک‌ها پرداخت و مشکلات رفاهی این بخش از بندر بوشهر را برشمرد.

وی اجرای آسفالت کوچه‌های خاکی، استقرار ایستگاه آتش نشانی و افزایش فعالیت سازمان مدیریت پسماند را از خواسته‌های مهم اهالی تنگک‌ها عنوان کرد.

کمبود فضای سبز و فضاهای فرهنگی و ورزشی، وجود کوچه‌های خاکی و نیمه کاره ماندن پروژه آسفالت در برخی از گذرهای تنگک اول و اجرای سرعت گیر در مکان‌های نامناسب و نیز بوی بد سایت دفن زباله از دیگر مشکلاتی بود که توسط شورایاران و شهروندان به عنوان معضلات این محلات مطرح گردید.

یکی از خواسته‌هی شهروندان کوی تنگک اجرای آسفالت حد فاصل کوی سرتل تا تنگک بود که سرپرست شهرداری منطقه دو بندر بوشهر در اینباره اظهار داشت: برای اجرای گذر ۴۵ متری، مدیریت نیروگاه اتمی پرداخت پنجاه درصد از هزینه‌های این گذر را تعهد کرده است و پیگیری‌های لازم برای اجرایی شدن این مسیر در دست اقدام می‌باشد.

فاطمه صفرزاده با اشاره به مشکلاتی که شهروندان بندر بوشهر در این محلات با آنها روبرو هستند، گفت: با همکاری اهالی محترم تنگک و به همت مجموعه پرتلاش شهرداری بندر بوشهر در آینده نزدیک اقدامات مؤثری جهت رفع این مشکلات به مرحله اجرا درخواهد آمد.

سرپرست شهرداری منطقه دو بندر بوشهر افزود: با اجرایی شدن برخی فعالیت‌های عمرانی در این محلات به زودی نشست دیگری با شورایاران و شهروندان این کوی برگزار خواهد گردید.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.