با پر کردن و خشکاندن سی هزار مترمربع زمین آبگیر:

پاکسازی کامل تنگک دوم از نیزار و مانداب + تصاویر

در این عملیات بیش از چهار هزار سرویس کامیون خاک و نخاله بکار رفته است

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، عملیات خشکاندن و پر کردن نیزارها و مانداب‌های کوی تنگک دوم که از اسفندماه آغاز شده بود، با پر کردن و تسطیح بیش از سی هزار مترمربع زمین آبگیر به پایان رسید.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر با اعلام این خبر گفت: در این عملیات که از ابتدای اسفندماه سال گذشته بود آغاز شده بود بیش از چهار هزار سرویس کامیون خاک و نخاله برای تسطیح این زمین‌ها استفاده گردید.

مسعود غلامزاده فرد با بیان اینکه این عملیات در دهم اردیبهشت ماه پایان یافته است، افزود: پاکسازی محلات جنوبی به ویژه تنگک‌ها از نیزار و مانداب که محل تکثیر جانوران موذی به ویژه حشرات است از خواسته‌های شهروندان و برنامه‌های همیشگی این سازمان بوده است که خوشبختانه با تلاش شبانه روزی پرسنل سازمان مدیریت پسماند این مهم تحقق یافت و بیشتر مساحت این آبگیرها و نیزارها که در کوی تنگک دوم قرار داشت با خاک پوشانده و تسطیح شد.

مدیر عامل سازمان پسماند افزود: برای رشد نکردن مجدد این نیزارها در برخی جاها آهک پاشی صورت گرفت و نیزارهای اطراف جاده نیروگاه از سوی میدان برج نیز در حد امکان پاکسازی و آهک پاشی و تسطیح شدند.

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.