با آغاز طرح ساماندهی کودکان خیابانی و برخورد با متکدیان:

گدایان پاکستانی و کودکان خیابانی در بندر بوشهر جمع آوری شدند + تصاویر

از همه شهروندان بوشهری می‌خواهیم با رساندن صدقات و نذورات خود به دست نیازمندان واقعی، شهرداری را در مبارزه با تکدی گری یاری کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، در نخستین طرح برخورد با مظاهر تکدی گری در بندر بوشهر در سال جدید، حدود ده گدای پاکستانی و افغانی و ایرانی و کودکان خیابانی که بر سر چهارراه‌های بندر بوشهر به انواع گدایی مشغول بودند شناسایی، جمع آوری و به مراکز ذی ربط تحویل داده شدند.

شهردار منطقه یک بندر بوشهر با اشاره به آغاز طرح جامع جمع آوری و ساماندهی گدایان و کودکان کار و کودکان خیابانی گفت: با همکاری نیروی انتظامی و سازمان بهزیستی بوشهر از روز هفتم اردیبهشت ماه با اختصاص یک دستگاه خودرو ون این طرح آغاز شده است و امیدواریم با همکاری جدی همه ارگان‌های ذی‌ربط از جمله اداره مهاجرین و اتباع خارجی، نیروی انتظامی، سازمان بهزیستی، اداره بهداشت و بویژه شهروندان فهیم بندر بوشهر، این معضل اجتماعی و بهداشتی از بندر بوشهر رخت بربندد.

عبدالرسول رمضانی با بیان اینکه وجود گدایان چهره بندر بوشهر را نازیبا کرده است افزود: از همه شهروندان بوشهری می‌خواهیم با رساندن صدقات و نذورات خود به دست نیازمندان واقعی، شهرداری را در مبارزه با تکدی گری یاری کنند.

شهردار منطقه یک بندر بوشهر بیان داشت: در صورت مشاهده کودکان خیابانی و متکدیان داخلی و خارجی، شهروندان می‌توانند با سامانه پاسخگویی و دریافت نظرات شهرداری به شماره ۱۳۷ و سامانه ۱۲۳ سازمان بهزیستی تماس بگیرند تا سریعا نسبت به انتقال این افراد به مراکز ذی‌صلاح اقدام بعمل آید.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.