انتشار سه جلد کتاب آموزش شهروندی توسط شهرداری بندر بوشهر

این سه کتابچه بصورت یک بسته فرهنگی - آموزشی و با عناوین شهر تمیز، آپارتمان نشینی و پاکیزگی ساحل منتشر شده است

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، سه جلد کتاب آموزش شهروندی با عناوین «شهر تمیز»، «آپارتمان نشینی» و «پاکیزگی ساحل »توسط شهرداری بندر بوشهر منشر گردید.

مدیر روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مهم شهرداری بندر بوشهر فرهنگ سازی و آموزش مفاهیم شهروندی است و در این راستا سه جلد کتاب با متون و تصاویر و طراحی جذاب که مناسب و قابل فهم برای رده‌های مختلف سنی می باشد توسط  اداره روابط عمومی شهرداری تهیه و در تیراژ پنج هزار نسخه در ماه جاری منتشر گردید.

مهندس امید پارسایی فر افزود: این سه جلد بصورت یک بسته فرهنگی – آموزشی در میان شهروندان توزیع می‌گردد و نسخه‌هایی نیز به دانش آموزان و کتابخانه‌های مدارس بندر بوشهر اهدا خواهد شد.

مدیر روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر بیان داشت: این کتاب‌ها به عنوان نخستین عناوین از سری مجموعه آموزش‌های شهروندی می باشد که متناسب با معضلات شهری و فرهنگ شهروندی شهر بوشهر نوشته و طراحی شده است.

پارسایی فر با اشاره به این مطلب که در آینده سایر موضوعات شهروندی مانند حفظ و نگهداری از فضای سبز در محیط‌های عمومی شهر، حفظ محیط زیست، احترام به کودکان و سالمندان، ناهنجاریهای مبلمان شهری و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نیز جهت این مجموعه طراحی و منتشر می شود افزود :

هدف شهرداری در این مجموعه کتابها این است که موضوعات پیچیده و عمومی که مانع رشد و تکوین روند شهروندی در شهر و استان  بوشهر شده است را با نگاهی طنز آمیز و شیرین با خوانندگان این کتابها در میان بگذارد و مشارکت آنها را جهت حل این مشکلات و آشنایی با قوانین و مقررات شهروندی جلب نماید .

گفتنی است کتابهای آموزش شهروندی شهردای بوشهر هر عنوان در بیست صفحه به صورت تمام رنگی و در قطعی جذاب با همکاری انتشارات شروع منتشر شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.