برگزاری نخستین نشست ستاد نوروز ۹۴ شهرداری بندر بوشهر

شهرداری بوشهر، میزبان اصلی مهمانان نوروزی مرکز استان است

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، نخستین هم‌اندیشی اعضای ستاد استقبال از نوروز در ساختمان مرکزی شهرداری بندر بوشهر برگزار گردید.

در این جلسه که به دعوت معاونت اجرایی و خدمات شهری و با حضور مدیران و کارشناسان شهرداری بندر بوشهر و مدیران عامل سازمان‌ها برگزار گردید، هماهنگی‌های لازم برای اقدامات این ستاد در نوروز ۱۳۹۴ صورت گرفت.

در این نشست مقرر گردید معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر فعالیت‌های نوروزی همچون پاکیزگی و آذین بندی شهر، رنگ‌آمیزی جداول، تعیین محل اسکان مسافران، فراخوان مزایده عمومی جهت واگذاری غرفه های تجاری، آماده سازی سرویس های بهداشتی ثابت و سیار، تهیه چادر بزرگ با کاربری نمازخانه برای کمپ های اسکان مسافران و برخی اقدامات دیگر را  به انجام رساند. همچنین در این نشست مقرر گردید کلیه عملیات‌های اجرایی حوزه فنی  و نیز حفاری‌های سطح شهر تا پانزدهم اسفندماه به اتمام رسیده یا به بعد از ایام نوروز موکول گردد.

بررسی و ارزیابی فعالیت‌ها و اقدامات ستاد استقبال از نوروز شهرداری بندر بوشهر در نوروز گذشته و راهکارهای استقبال و اسکان و ارائه خدمات به مهمانان در نوروز آینده از دیگر مباحث این نشست بود.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.