یاداشتی از یک هفته نامه محلی؛

روز بوشهر متفاوت تر از سال های گذشته

یکی از هفته نامه های محلی بوشهر در مقاله ای به برنامه های اجرا شده در "هفته بوشهر" امسال پرداخت.

به گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت "هفته بوشهر" هفته نامه "صدای بوشهر" نوشت:

«امسال بوشهر در اسفندماه حال و هوای دیگری داشت. زمان عید و سال تحویل زودتر فرارسیده بود و مردم شاد و سرمست از این حال و هوا، برنامه های پرباری که برای روز بوشهر توسط شهرداری و با همکاری شورای اسلامی شهر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر ارگان ها درنظر گرفته شده بود با استقبال گرم مردم رو به رو شده بود. آن ها با شرکت در این برنامه ها نشان دادند که بوشهر در قلب آن ها جای دارد، هر جا که نام بوشهر باشد عشاق سینه چاک نیز در صحنه حاضرند، مردمی که در مبارزه با استعمار انگلیس بوشهر را از لوث وجود آن ها پاک نمودند و از این به بعد نیز هیچ گاه اجازه دست اندازی به یک وجب از خاک پاک آن به دشمنان داخلی و خارجی نخواهند داد.

برنامه ریزی های حساب شده و ورود به تمامی مسایل فرهنگی از جمله کشاندن پای هنرمندان، ورزشکاران و از همه مهم تر مردم به این برنامه نشان از عظمت این روز بود.

وقتی گفته می شود باید کار را به جوان سپرد آن هم جوان خوش فکر، پویا، خلاق و برنامه ریزی و اهل تعامل نتیجه اش اجرای چنین برنامه های موفق پرباری می شود که همه راضی و شاد و سرمست از اجرای برنامه های متنوع آن هستند.

از نکات حایز اهمیت در برگزاری این که روز بوشهر منحصر به بوشهر نبود و در جاهای مختلف به خصوص پایتخت این روز گرامی داشته شد.

یاد شهیدان به خصوص شهدای مبارزه با استعمار انگلیس، تجلیل از روحانیت، معرفی چهره های ماندگار، برگزاری کنسرت های مختلف و علی الخصوص موسیقی مظلوم بوشهر، مسابقه رالی خانوادگی، جشنواره دوقلوها، افتتاح نمادین بازار قدیم، برپایی نمایشگاه ها، نورافشانی، اجرای مسابقات فرهنگی و هنری که نشان از یک کار سنگین، وقت گیر و با برنامه بود ولی رعایت مسایل شرعی و اسلامی نیز الزامی بود که بعضی مواقع توسط مردم اجرا نمی شد.

همه این ها میسر نمی شود مگر پشت صحنه آن جوانان پرانرژیک که در این بین امید پارسایی فر، مسئول روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بوشهر نقش اول را ایفا کند و برای برگزاری روز بوشهر متحمل زحمات زیادی شدند و این بار سنگین را با کمک دیگر علاقمندان به بوشهر، برنامه ریزی و به دوش کشیدند. امیدواریم مسئولین ما قدر این جوانان به خصوص این عزیز را بدانند و از آن ها به عنوان یک بازوی پرتوان و خلاق در حوزه کاری استفاده نمایند و جا دارد شهردار محترم که به وی نیز خداقوت می گوییم با اعضای شورا از جناب پارسایی فر تقدیر ویژه نمایند. از سوی همه بوشهری ها و مطبوعات تقدیر و تشکر ویژه ای از این همکارانشان می نماییم و  در سال آتی به انتظار جهانی شدن این روز می نشینیم.»

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.