در مراسم اختتاميه "هفته بوشهر"؛

عذرخواهي شهردار بوشهر از مردم و قدرداني محسن شريفيان از شهردار

شهردار بوشهر با اشاره به توجه ویژه شهرداری به مسائل و موضوعات فرهنگی گفت: شهرداری بوشهر خود را در پروژه‌های عمرانی گرفتار نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت "هفته بوشهر" سعید آزادشهرکی در مراسم اختتاميه اين هفته اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی برای اجرای برنامه‌های باکیفیت به مناسبت روز و هفته بوشهر صورت گرفت و شاهد حضور هنرمندان بزرگ کشور در بوشهر برای اجرای برنامه‌ها بودیم.

 

وی ضمن عذرخواهی از افرادی که پشت درب های ورود به سالن محل برگزاری این مراسم مانده بودند، افزود: بضاعت ما در همین حد است و لازم است که از این افراد عذرخواهی کنم و با توجه به وعده استاندار بوشهر برای ساخت سالن، امیدواریم در سال‌های آینده شاهد برگزاری مناسب‌تر این برنامه‌ها در بوشهر باشیم.

شهردار بوشهر با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای بهبود وضعیت عمرانی شهر بوشهر، خاطرنشان ساخت: خود را تنها در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی گرفتار نمی‌کنیم و به موضوعات دیگری از جمله برنامه‌های فرهنگی نگاهی ویژه داریم.

وی با اشاره به عدم اجرای برنامه توسط گروه لیان در برنامه روز بوشهر، تصریح کرد: مجوز لازم برای اجرای این گروه در این مراسم صادر شده بود ولی با توجه به اینکه تعدادی از اعضای این گروه در بوشهر حضور نداشتند، این برنامه اجرا نشد.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر نیز اظهار داشت: شاهد استقبال باشکوه و گسترده‌ای از سوی مردم در برنامه‌های روز و هفته بوشهر بودیم و این برنامه‌ها با کیفیت بالایی برگزار شد.

 

عبدالخالق برزگرزاده نیز از بابت گنجایش کم سالن و عدم حضور تعدادی از شهروندان در این مراسم عذرخواهی کرد و ادامه داد: همه افتخار من این است که در بوشهر به دنیا امده ام و برای این شهر می‌میرم.

محسن شریفیان سرپرست گروه موسیقی لیان نیز دراین آئین با تقدیراز تلاش‌های استاندار بوشهر، فرماندار بوشهر، مدیرکل ارشاد استان، شهردار و شورای شهر بوشهر، بیان داشت: همیشه خود را بوشهری می‌دانم و بوشهر خواهم ماند حتی اگر صد بار دیگر به روی صحنه نیایم.

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.