یادداشت مهندس نصوری به مناسبت "هفته بوشهر"

آوازه بوشهر تا همیشه تاریخ در آسمان پر ستاره ایران می درخشد

مهندس نصوری مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در پیامی روز بوشهر را تبریک گفت و یاد آور شد: تاریخ ،ایثار و جانفشانی دلاورمردان استان بوشهر به منظور دفاع از خاک میهنمان را هیچگاه از یاد نخواهد برد و نام و آوازه بوشهر تا همیشه تاریخ در آسمان پر ستاره ایران اسلامی خواهد درخشید.

به گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت روز بوشهر، مسعود نصوری، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس، به مناسبت فرارسيدن "هفته بوشهر" يادداشتي براي دبيرخانه ستاد روز بوشهر ارسال كرد.

 

در اين يادداشت آمده است:

 

 مهندس نصوری مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در پیامی روز بوشهر را تبریک گفت و یاد آور شد: تاریخ ،ایثار و جانفشانی دلاورمردان استان بوشهر به منظور دفاع از خاک میهنمان را هیچگاه از یاد نخواهد برد و نام و آوازه بوشهر تا همیشه تاریخ در آسمان پر ستاره ایران اسلامی خواهد درخشید. متن کامل پیام مهندس نصوری بدین شرح است:

 

۱۸ اسفند ماه سالروز تاسیس مدرسه سعادت ، روزی ماندگار در تاریخ کهن بوشهر و فرصتی مغتنم برای نکو داشت روز بوشهر است.

 

به عنوان یک شهروند بوشهری ضمن ارج نهادن به این انتخاب بجا ، تقارن تمدن و فرهنگ ، علم و اندیشه ، دانایی و ایمان را در هجدهمین روز از دوازدهمین ماه سال در سرزمین نخل و دریا ، شرجی و مهربانی را فرخنده میدانم و این ایام  با شکوه را به مرزداران غیور استان کهن بوشهر تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

بی شک تاریخ پر افتخار استان بوشهر ، دلاور مردانی را در خاطره خود دارد که همواره با ایثار و جانفشانی از کیان این مرز و بوم دفاع  کرده اند و اینگونه است که نام و آوازه شان تا همیشه تاریخ در آسمان پرستاره ایران اسلامی خواهد درخشید .

 

تقدیم شهدای گرانقدر و جانفشانی جانبازان ، ایثارگران وآزادگان سرافراز در تمامی عرصه های انقلاب شکوهمند اسلامی ودفاع از این مرز وبوم مقدس از دیگر افتخارات دلیرمردان وشیرزنان این استان خواهد بود که برای همیشه در تاریخ  ایران اسلامی به یادگار خواهد ماند .

 

جغرافیای استان بوشهر در کنار تاریخ سرشار از منابع انسانی توانمند ، متدین ، انقلابی  و ارزشمند ، با استعدادهای عظیم خدادادی در حوزه های مختلف آب و خاک ، نفت و گاز  و .. توانسته در عرصه توسعه همه جانبه کشور نقشی بی بدیل ایفا کند که حضور پایتخت انرژی کشور ، منابع عظیم دریایی و وجود صدها کیلومتر مرز آبی ، بنادر صیادی و تجاری و ..خود گواه این نکته است.

 

در پایان ضمن تقدیر از متولیان برگزاری این رویداد تاریخی ارزشمند ، امیدآن میرود این مراسم بزرگداشت بستری برای  تقویت  پیوند عمیق و همگانی تمامی دلسوزان این استان کهن تحت الطاف بیکران خداوند متعال ودر سایه توجهات  حضرت ولی عصر (عج ) و رهنمودهای مقام معظم رهبری فراهم سازدکه شاهد شکوفایی بیش از پیش دیارمان باشیم .

 

                                                                                                                     مسعود نصوری

                                                                                                                         مدیرعامل                                                     

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.