در دیداری نمادین به مناسبت هفته بوشهر؛

مسابقه فوتبال پيشكسوتان استقلال تهران و بوشهر برگزار شد

پیشکسوتان استقلال تهران، منتخب بوشهر را شکست دادند.

به گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت "هفته بوشهر"، در ادامه ویژه برنامه‌های هفته بزرگداشت بوشهر، رقابت نمادین پیشکسوتان استقلال تهران و منتخب بوشهر به سود پیشکسوتان استقلال خاتمه بافت .

در ادامه برگزاری مراسم هفته بوشهر، امشب دو تیم پیشکسوتان فوتبال بوشهر و پیشکسوتان استقلال تهران در دیداری نمادین در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهربه مصاف هم رفتند.

در این دیدار تیم پیشکسوتان استقلال تهران با نتیجه ۳ بر ۱ به برتری دست یافت گل‌های تیم استقلال را سیروس دین محمدی، علیرضا اکبرپور و ادموند اختر و تک گل تیم پیشکسوتان بوشهر را علیرضا درویشی به ثمر رساند،  نیمه اول این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

از نکات جالب این دیدار حضور حسین ماهینی بازیکن ملی پوش بوشهری در تیم پیشکسوتان بوشهر بود که در نیمه دوم در ترکیب این تیم قرار گرفت.

در این دیدار که جمعی از مسئولان شهرستان بوشهر از جمله شهردار بندر بوشهر، معاونین شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر حضور داشتند در بین دو نیمه از پیشکسوتان فوتبال بوشهر، مدیران ورزشی، خبرنگاران و مدیران سایت‌ها و عکاسان ورزشی و قهرمانان فوتبال بوشهر تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.