در چهارمین شب از جنگ فرهنگی بوشهر؛

طنین زیبای "خلیج فارس" در ساحل خلیج فارس+تصاویر

در چهارمین شب جنگ فرهنگی "هفته بوشهر" آهنگ زیبای خلیج فارس توسط روزبه نعمت اللهی در کنار ساحل خلیج همیشه فارس طنین انداز شد.

به گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت "هفته بوشهر" شب گذشته سالن شهدای کارگر شهر بوشهر شاهد حضور دو گروه از نوازندگان و خوانندگان ملی بود.

 


بر اساس این گزارش، جنگ فرهنگی شب گذشته ابتدا با قرائت کلام الله مجید و پخش سروز جمهوری اسلامی آغاز شد و سپس مجری برنامه با دعوت از چند جوان بوشهری، مسابقه بین آنان ترتیب داد.

 


پس از آن مهندس سعید آزادشهرکی، شهردار بوشهر به همراه حمیده ماحوزی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور بر روی سن ضمن خوشامدگویی به مردم فرارسیدن روز بوشهر را به تمام شهروندان بوشهری تبریک گفتند.

 


همچنین در این مراسم آزادشهرکی ضمن قدردانی از حاضرین به دلیل رعایت نظم و آرامش در زمان اجرای برنامه ها از آنان درخواست کرد تا پایان برنامه های "هفته بوشهر" برای بهتر برگزار شدن این برنامه ها با برگزارکنندگان جشنواره های مختلف همکاری کنند.


در ادامه یکی از نوادگان کازرونی با دعوت مجری برنامه به روی صحنه رفته و دقایقی به گفتگو با وی پرداخت.

 

 


مجری برنامه نیز با اشاره به استقبال بی نظیر مردم بوشهر از جنگ های فرهنگی "هفته بوشهر" و نبود سالن مناسب برای برگزاری چنین جشنواره هایی از کازرونی درخواست کرد با اختصاص زمینی برای این عمل خداپسندانه دل شهروندان بوشهری را شاد کند.

 


در ادامه روزبه نعمت اللهی با آهنگ معروف خلیج فارس خود به روی سن رفته و با استقبال پرشور و بی نظیر مردم و حاضرین مواجه شد.

 


حضور پرشور مردم و همکاری حاضرین در مراسم به حدی بود که این خواننده پاپ موسیقی ایران بارها در بین اجرای برنامه اش از مردم قدردانی کرد.

 


نعمت اللهی خطاب به حاضرین در مراسم گفت: تاکنون در شمال، جنوب، شرق و غرب کشور برنامه اجرا کردم اما مردمی پرانرژی تر از مردم بوشهر ندیدم.

 

 
وی ادامه داد: بنده از انرژی مردم بوشهر انرژی می گیرم و دلم نمی خواهد زود برنامه ام را به پایان ببرم.


البته پس از پایان آهنگ های نعمت اللهی وی به دلیل همکاری و حضور پرشور مردم در سالن، آهنگ خلیج فارس را برای بار دوم اجرا و سپس صحنه را ترک کرد.


پس از این کنسرت زیبا، حسین ماهینی، بازیکن بوشهری تیم فوتبال پرسپولیس با دعوت مجری به روی سن رفته و لحظاتی را با شهروندان بوشهری به گفتگو پرداخت.

 


پس از ماهینی، ایرج صغیری، پیشکسوت تئاتر بوشهر و کشور نیز در کنار مجری برنامه حاضر شد و دقایقی با مردم گفتگو کرد.

 


صغیری در این مراسم ماهینی را سردار فوتبال ایران نامید و به مردم اطمینان داد وی هر روز بهتر از گذشته قله های ترقی را طی کند.

 


صغیری همچنین از اجرای تئاتر معروف "قلندرخونه" با بازیگران قدیمی و پیشکسوت تئاتر استان خبر داد و از حضور داوود رشیدی، زنجانپور، داریوش ارجمند و خانم برومند گفت.


پایان بخش برنامه های دیشب اجرای موسیقی سنتی توسط گروه ارکستر موسیقی ملل به رهبری پیمان سلطانی بود.

 

 

 

 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.