بازدید معاون عمرانی استانداری وریاست و اعضای شورا اسلامی شهر و معاون اجرایی و خدمات شهری و دبیر ستاد نوروزی شهرداری بندر بوشهر از کمپ اقامتی و پارک های ساحلی +تصاویر

بازدید ستوده معاون عمرانی استانداری و دهدار رئیس شورای اسلامی شهر  بوشهر به همراه نصرتی  رئیس کمیسیون گردشگری شورا اسلامی شهر و رمضانی معاون اجرایی و خدمات شهری و دبیر ستاد نوروزی شهرداری بندر بوشهر از کمپ اقامتی و پارک های ساحلی 
در این بازدید که به منظور ارزیابی رضایت مندی مسافران از کمپ اقامتی و خدمات ستاد نوروزی شهرداری بندر بوشهر انجام شد معاون عمرانی استانداری از نزدیک از کمپ اقامتی شهرداری در پارک شعاب دیدن نمودند و با مسافرن در خصوص کیفیت خدمات گفتگو نمودند. 
کمپ اقامتی شهرداری بتدر بوشهر  در بخش ساحلی پارک شغاب و با ظرفیت ۱۵۰ چادر و ۵۰ عدد کانکس با خدمات بهداشتی و حمام و  پارکینگ از ابتدای تعصیلات نوروز  پذیرای مسافران بوده است. 
مسافرانی که در کمپ اقامت داشتند در گفتگو با معاون عمرانی استانداری از کیفیت و سطح خدمات ارائه شد در کمپ ها ابراز رضایت نمودند و در این خصوص از عوامل و پرسنل شهرداری در کمپ ها تقدیر و تشکر نمودند. 
رمضانی دبیر ستاد نوروزی با تشکر از اعضای کانون بازنشستگان شهرداری که برای نخستین بار مسئولیت مدیریت و ارایه خدمات کمپ نوروزی را بر عهد گرفتند از تلاش های هیات امنا در این خصوص تقدیر نمودند.
در ادامه از برخی پارک های ساحلی و محل اسکان مسافران بازدید به عمل آمد که در این بازدید ها در خصوص برخی موارد همچون  نظافت سرویس های بهداشتی واقع در پارک ها و رفع برخی کمبود ها که مورد نظر مسافران بود تاکید گردید .

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.