در دومین روز از "هفته بوشهر"؛

حضور پرشور شهروندان بوشهری در جنگ فرهنگی شهر + تصاویر

دومین روز از آغاز برنامه های "هفته بوشهر" استقبال بی نظیر و پرشور شهروندان بوشهری را به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت "هفته بوشهر" ساعت ۲۰ شب گذشته سالن شهدای کارگر شهر بوشهر شاهد حضور پرشور و بی نظیر شهروندان این شهر بود.

 

گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت "هفته بوشهر" حاکیست: شب گذشته ابتدا گروه موسیقی محلی "شالو" به سرپرستی "عبدالله مقاتلی" به روی صحنه رفت که با استقبال گسترده مردم مواجه شد.

 

 

پس از اجرای برنامه توسط این گروه، ندا عبدالله زاده به عنوان یکی از بانوان موفق بوشهری که ۱۱ سال پیراهن تیم ملی فوتبال بانوان را در اختیار دارد به روی سن رفته و ضمن خوش آمدگویی به مردم به سوالات مجری برنامه پاسخ گفت.

 

پس از وی "نرگس محمدی" بازیگر سریال موفق "ستایش" به دعوت مجری به روی صحنه رفته و از مهمان نوازی مردم بوشهر قدردانی کرد. وی با بیان این که اولین بار است به بوشهر سفر می کنم، ابراز داشت: در طول مدت اقامتم در بوشهر از چندین منطقه این شهر به خصوص دو محله قدیمی آن بازدید داشتم که واقعا تاسف خوردم.

 

محمدی از شهردار بوشهر و مسئولین خواست توجه بیشتری به بافت تاریخی این شهر داشته باشند.

 

پایان بخش جنگ فرهنگی شب گذشته کنسرت "سیروان خسروی" ستاره موسیقی پاپ ایران بود که با استقبال گسترده مردم مواجه شد. خسروی در این مراسم چندین آهنگ موفق و پرطرفدار خود را به اجرا گذاشت که مورد توجه و تشویق جوانان بوشهری قرار گرفت.

 

 

وی در بین اجرای برنامه اش با بیان اینکه: اولین بار است در گستره خلیج فارس به اجرای کنسرت می پردازد از خونگرمی و پرانرژی بودن مردم بوشهر ابراز شگفتی کرد.

 

خسروی همچنین گفت که امیدوار است در آینده نیز در بوشهر به اجرای برنامه بپردازد.

 

گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت"هفته بوشهر"حاکیست؛ شب گذشته علیرغم ازدحام و تراکم جمعیت در سالن، این برنامه از نظم و آرامش خوبی برخوردار بود به طوری که شهروندان حاضر در سالن بدون هیچ حاشیه ای این مراسم را دنبال کرده و به پایان رساندند.

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.