بازدید قاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهر و رئیس ستاد نوروزی همراه با مدیرکل امور شهر ی استانداری بوشهر و رمضانی معاون اجرایی و دبیر ستادنوروزی از سطح شهر در ایام نوروز

در این حضور میدانی که به منظور بررسی روند ارائه خدمات به میهمانان نوروزی انجام شد از مراکز اقامتی و کمپ پارک شغاب، ایستگاه اطلاع رسانی ورودی شهر، پارک های ساحلی، سرویس های بهداشتی، حمام،ایستگاهای قایق سواری و پارکینگ های ساحلی بازدید به عمل آمد. در این بازدید قاسمی به عنوان رییس ستاد نوروزی شهرداری بندر بوشهر بر روند رو به بهبود و مطلوب ارائه خدمات تاکید کردند. وی همچنین سطح خدمات شهرداری را بسیار گسترده خواندند و با توجه به افزایش ۱۰ درصدی میهمانان نسبت به سال گذشته از آمادگی شهرداری برای پذیرای هر چه شایسته ی میهمانان اعلام آمادگی نمودند. وی کمبود آب شهری در دو روز اول را یکی از مشکلات و چالش های اساسی شهر عنوان نمودند که  با برنامه ریزی انجام شده توسط ستاد نوروزی شهرداری و مدیریت و هماهنگی مجموعه استانداری تامین آب لازم از طریق تانکر ها جهت  آبرسانی به سرویس های بهداشتی و حمام ها و آب مورد نیاز مسافرین به نحو مطلوب انجام شد. 
در این بازدید مدیرکل دفتر شهری استانداری با مطلوب خواند سطح خدمات جهت پذیرایی از مسافران و آماده سازی سطح شهر از خدمات گسترده ی مجموعه شهری تشکر و قدرانی نمودند و ابراز امید واری کردند که هموطنان عزیز نوروز خوبی را در شهر  بوشهر سپری نمایند.
رمضانی معاون خدمات شهری و دبیر ستاد نوروز شهرداری بندر بوشهر گزارشی از سطح خدمات رفاهی و اقامتی شهری در ایام نوروز و آماده سازی سطح شهر ارائه نمودند. وی همچنین از شروع برنامه ها و جشنواره های فرهنگی و هنری در میدان انقلاب، مدرسه ی سعادت و محلات جنوبی و بازار چه خرید در کنار ساحل با برنامه های متنوع هنری ویژه ایام نوروز خبر دادند.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.