آغاز عملیات احداث پارکینگ طبقاتی و افتتاح دو زمین چمن مصنوعی + تصاویر


امروز در ششمین روز از هفته نکوداشت بوشهر آیین عملیات ساخت نخستین  پارکینگ طبقاتی شهرداری بندر بوشهر و افتتاح دو زمین چمن مصنوعی در کوی خواجه ها و سه راهی امامزاده با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر  و سرپرست و مدیران شهرداری و اصحاب رسانه و شورایاران محلات  برگزار گردید .
اکبر توسلی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر در آیین کلنگ زنی پارکینگ طبقاتی با حایز اهمیت خواند این پروژه در کاهش ترافیک مرکز شهر رویکرد شورای پنجم را در حوزه ی عمران و توسعه  شهری توجه به زیرساخت های شهری و توسعه متوازن دانستند و ابراز امیدواری نمودند که در آینده ای خیلی نزدیک انشاالله عملیات ساخت دومین پارکینگ طبقاتی بوشهر نیز در مرکز شهر آغاز خواهد شد. ایشان همچنین در این خصوص با بیان این که کمیسیون عمران برای سال آتی پروژه های بزرگ و مهمی را در بوجه پیشبینی کرده است توجه به عمران شهری به ویژه در محلات و زیرساخت های شهری را اهم فعالیت شورا دانستند.
سرپرست شهر داری بندر بوشهر در این مراسم  ساخت پارکینگ طبقاتی را نیاز اساسی شهر و یکی از دغدغه های شهرداری خواندند. پارکینگ طبقاتی در کنار مجموعه تجاری خورشید و در مساحتی بیش از بیست و سه هزار متر مربع در هشت طبقه و با ظرفیت پارک بیش از ۷۰۰ خودرو و کاملاً هوشمند طراحی و پیش بینی شده است. 
در این روز همچنین دو زمین چمن مصنوعی در محلات کوی خواجه ها و سه راهی امام زاده واقع در باغ بهزاد با حضور اهالی محل و شورایارها مورد بهره برداری و افتتاح قرار گرفت .
دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر با تشکر از پیگیری شورا یارها افتتاح این دو مجموعه ورزشی را موجب نشاط و پویایی محلات جنوبی دانستند ایشان همچنین بر اهتمام شورای پنجم در جهت عمران محلات جنوبی و رفع نیازها و مشکلات آن ها تاکید نمودند. 
در این خصوص اکبر توسلی رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای اسلامی شهر  توجه به محلات جنوبی و توسعه امکانات و زیر ساخت های شهری در این محلات را در راستای توسعه متوازن شهری و از دغدغه های شورا پنجم دانست. ایشان ابراز امیدواری کردند توسعه فضاهای جمعی و ورزشی موجب سلامت و نشاط در این محلات گردد. ایشان همچنین خواستار مشارکت سایر دستگاه ها برای توجه به زیر ساخت های تاسیساتی و شهری برای رفاه حال محلات جنوبی شدند و ابراز امیدواری کردند با پیگیری های انجام شده سال آینده با همت اداره  آب بوشهر شبکه آب محلات جنوبی به ویژه در محله امامزاده بهسازی و تقویت شود.
قاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهر با بیان این که باغ بهزاد با کار کردی منطقه ای نقش مهمی در تامین سرانه فضای سبز و فضا های ورزشی در محلات جنوبی خواهد داشت توسعه زمین های ورزشی به منظور ایجاد نشاط و سلامت روانی جامعه را از اهم فعالیت های شهرداری دانست.
در حاشیه ی این مراسم همچنین بازدیدی از پروژه های تقاطع غیر همسطح میدان آزادی و آسفالت خیابان ورودی تنگک اول که با همت شهرداری منطقه دو در دست اجرا می باشد، انجام شد. 
در این بازدیدها اعضای شورا و سرپرست شهرداری از نزدیک آخرین مراحل اتمام پروژه تقاطع غیر همسطح میدان آزادی را مورد بررسی قرار دادند و بر روند کار نظارت نمودند‌. در این خصوص قاسمی سرپرست شهرداری با بیان این که بیش از ۵۰ درصد عملیات ساخت غیر هم سطح با پیگیری های صورت گرفته در طی سه ماه اخیر انجام شده است ابراز امیدواری نمودند  با تلاش شبانه روزی که  اکیپ های اجرایی در این پروژه دارند عملیات روکش آسفالت آن از اوایل هفته آتی آغاز خواهد شد و تا پایان سال عملیات اجرایی آن به پایان خواهد رسید.  
قاسمی همچنین در خصوص اجرای عملیات بهسازی و آسفالت خیابان ۲۴ متری تنگک اول آنرا از مطالبات چند ساله ی اهالی تنگک عنوان نمودند که به الحمد الله شاهد تحقق آن هستیم ایشان توسعه خدمات و بهبود محیط زندگی سالم و با نشاط را حق اهالی محلات جنوبی خواندند و بر اهتمام شهرداری در بهبود محیط محلات به ویژه تنگک ها تاکید کردند.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.