آغاز هفته نکوداشت بوشهر با نواختن زنگ مدرسه تاریخی سعادت + تصاویر

 
آیین برنامه های نکوداشت هفته بوشهر که به یمن تاسیس مدرسه مبارکه سعادت ۱۸ اسفند ماه به نام روز بوشهر نامگذاری شده است با نواختن زنگ تاریخی مدرسه سعادت آغاز گردید . 
در این همایش که با حضور پیشکسوتان مدرسه سعادت، زرین فر معاون استاندار، اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری بندر بوشهر  و مدیران استانی بر گزار گردید. ضمن تشریح جایگاه تاریخی و اهمیت مدرسه سعادت در توسعه مدارس جنوب کشور و سواحل خلیج فارس از برخی مدیرانی که در امر احیا مدرسه سعادت تلاش داشتن و  دانش آموختگان ممتاز شهر بوشهر  تقدیر و تشکر به عمل آوردند. 
در این مراسم دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر ضمن خیر مقدم به پیشکسوتان، معلمین و دانش آموختگان مدرسه سعادت  هفته نکوداشت را بوشهر را فرصتی برای معرفی ظرفیت ها و توسعه بوشهر در سایه علم و دانایی دانستند.
زرین فر معاون استاندار با حائز اهمیت خواند نام گذاری روز بوشهر به مناسبت سالروز تاسیس مدرسه سعادت روز علم و فرهنگ  این امرا نشان از روحیه ی فرهنگی و علمی مردم بوشهر دانستند و مدرسه ی سعادت را مدرسه ای عنوان نمودند که بیش از ۱۲۰ سال همچنان به فعالیت علمی و آموزشی خود ادامه می دهد در همین راستا ایشان بر ایجاد موزه مدرسه تاریخی سعادت تاکید نمودند.
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.