دیدار و تجلیل از خانواده های شهدا به مناسبت هفته بوشهر+ تصاویر

در دومین شب از هفته نکوداشت بوشهر رئیس و اعضای شورا و سرپرست شهرداری بندر بوشهر با همراهی اعضای ستاد بزرگداشت هفته بوشهر با حضور در جمع خانواده شهید عاشوری و خانواده شهیده رقیه حیاتی از مقام شامخص این شهیدان والا مقام و خانواده ایشان  تجلیل به عمل آوردند.
 قاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهر توجه به فرهنگ ایثار و شهادت که جز ویژگی های شاخص فرهنگی مردم بوشهر است از برنامه های شاخص هفته بزرگداشت بوشهر دانستند. ایشان با توجه به نقش شهید عاشوری در انقلاب شکوهمند مردم بوشهر یاد و خاطره ایشان همواره در ضمیر مردم این شهر نقش بسته است.
دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر امنیت و ثمرات این انقلاب را مدیون شهید عاشوری و شهدای انقلاب دانستند. و ابراز امیدواری کردند شورا بتواند امانت دار خون شهدا باشد.
در این دیدار فرزند شهید عاشوری با تسلیت سالروز وفات ام البنین مادر شهدای بزرگ کربلا و با ذکر جایگاه و مقام شامخ ایشان و فرزندانشان در راه تبعیت از امامت مقام ایشان را گرامی داشتند. ایشان از این حرکت ارزشمند ستاد بزرگداشت روز بوشهر در تجلیل از شهدا و خانواده شهدا تقدیر نمودند و شهید عاشوری را روحانی ساده زیست توصیف نمودند که از ثمره ی همین ساده زیستی و مردمی بودن مورد محبت و احترام قلوب مردم بودند و ایشان را افتخاری برای تاریخ استان بوشهر دانستند.
 
شهیده رقیه حیاتی از شهدای حمله های هوایی جنگ تحمیلی در بوشهر  بودند در دیدار با مادر این شهیده ضمن ذکر یاد و خاطره شهیده ی گران قدر از  مقام شامخ شهیده والا مقام و مادر ایشان توسط ستاد بزرگداشت هفته بوشهر تجلیل به عمل آمد.
قاسمی در دیدار با مادر شهیده، شهیده حیاتی را نشانه مظلومیت شهدای انقلاب در جنگ تحمیلی دانستند و بهشت را جایگاه ایشان و دیگر شهدای سرفراز دانستند. ایشان یاد و خاطر شهیده ی گران ارج را زنده خواندن و پایداری انقلاب را ثمره ی ارزشمند خون شهدا و استقمت ایثارگران و جانبازان دانستند.
در مجموعه ی این دیدار ها در راستای تقدیر از خدمات پرسنل شهرداری و خانواده های ایشان همچنین دیداری با حضور اعضای شورا و اعضای ستاد بزرگداشت هفته ی بوشهر   از خانواده ی سید مرتضی رضوی از کارکنان شهرداری بوشهر صورت پذیرفت. در این دیدار سرپرست شهرداری از خانواده ایشان تقدر و تشکر کردند و به نمایندگی از تمامی کارگران و کارکنان زحمت کش مجموعه ی مدیریت شهری از ایشان و خانواده شان تجلیل به عمل آوردند.
 
 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.