کلنگ زنی پارکینگ طبقاتی و ایجاد موزه مشاهیر در هفته بوشهر

دکتر آسایش رئیس کمیسون فرهنگی شورای اسلامی در نشست خبری تشریح برنامه های دهمین نکوداشت هفته بوشهر : کلنگ زنی پارکینگ طبقاتی و ایجاد موزه مشاهیر از برنامه ی این دوره از هفته بوشهر عنوان کردند.
رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر بوشهر نیز درنشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت دهمین هفته نکوداشت بوشهر  تصریح کرد:وی رویکرد شورا و شهرداری برای برنامه روز بوشهر امسال حمایت از هنرمندان بومی بوده و برگزاری برنامه های هنری در زمینه هفته فیلم، مسابقه عکس، گرافیک و... در این راستا می باشد.
 
مهرزاد آسایش اظهار داشت: ار سال آینده فعالیت دبیرخانه روز بوشهر متکی به دو ماه پایانی سال نخواهد بود و دبیرخانه آن در سول سال فعال و برآیند برنامه ها در هفته بوشهر مورد تجلیل قرار می گیرد.
 
آسایش با اشاره به اینکه وارد دهمین دوره نکوداشت روز بوشهر می شویم، خاطر نشان کرد: تاکنون ۲۵ چهره ماندگار و شهروند افتخاری در بوشهر معرفی شده که در این راستا موزه آثار  این چهره‌ ها در ساختمان بیلیارد در بافت تاریخی بوشهر ایجاد می‌شود که عمارت در دست مرمت بیلیارد مورد نظر است.
 
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای بوشهر همچنین از افتتاح یا کلنگ زنی برخی پروژه ها به مناسبت روز بوشهر خبر داد و گفت: کلنگ زنی پارکینگ طبقاتی در کنار مجتمع خورشید که بصورت مشارکتی با بخش خصوصی است، ایجاد تالار شهر که امیدواریم طی این هفته جانمایی آن در اراضی آزادشده نیروی هوایی نهایی شود، اضافه شدن هشت دستگاه اتوبوس نو که ناوگان فعال شهری را به ۴۰ دستگاه می رساند، افتتاح ۳ زمین چمن مصنوعی در محلات جنوبی شهر و افتتاح پارک لیل حدفاصل میدان آزادی تا شهرک نیایش از دیگر پروژه های عمرانی است.
 
ایشان همچنین از انتخاب چهره ماندگار و شهروند افتخاری در یکشنبه هفته آینده خبر دادند.
 
آسایش در پاسخ به سوالی درباره اینکه امسال چهره ماندگار و شهروند افتخاری بوشهر کیست؟ بیان کرد: گزینه هایی مدنظر می باشد که قرار است در جلسه یکشنبه شورای شهر درخصوص آن اعلام نظر و نهایی شود. البته به مناسبت اینکه روز پایانی برنامه بوشهر سالروز میلاد حضرت زهرا و روز زن می باشد، تلاش داریم برای نخستین بار از بانوان توانمند برای شهروند افتخاری یا چهره ماندگار تعیین شود.
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.