نشست رئیس و اعضای شورا اسلامی و سرپرست شهرداری با رئیس و مدیران صدا و سیما در خصوص هفته بزرگداشت روز بوشهر +تصاویر

 به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر  نشستی  با حضور رئیس و اعضای شورا اسلامی شهر بوشهر و  سرپرست شهرداری بندر بوشهر، قائم مقام ایشان و رئیس سازمان فرهنگی  به میزبانی صدا و سیمای مرکز بوشهر و با حضور رییس صدا و سیما مرکز بوشهر و معاونین ایشان برگزار گردید برنامه های دهمین هفته نکوداشت بوشهر تشریح گردید.

در این نشست در خصوص زمینه های تعامل مجموعه ی مدیریت شهری و رسانه ملی بحث و گفتگو شد و بر لزوم فضای گفتگو و تعامل مشترک در برنامه های فرهنگی تاکید گردید

قاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهر  ضمن تسلیت به مناسبت وفات ام البنین مادر چهار شهید دشت کربلا از برگزاری این نشست تشکر نمودند و بر همکاری طرفین تاکید کردند. ایشان با توجه به در پیش رو بودن هفته نکوداشت بوشهر رسالت صدا وسیما را در این خصوص بسیار حائز اهمیت خواندند. ایشان اهم این برنامه ها را ایجاد نشاط در بین شهروندان و معرفی هویت بوشهر برشماردند و خواستار انعکاس برنامه و پرشور برگزار شدن برنامه ها شدند.

دهدار رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر  با حائز اهمیت خواندن جایگاه شوراها در بطن نظام مردم سالاری دینی و نقش مردمی این نهاد بر تعامل صدا و سیما در راستای ارتقا سطح فرهنگ شهروندی و تبیین حقوق و وظایف شهروندی تاکید نمودند و خواستار تولید برنامه ای در راستای خدمات و فرهنگ سازی زندگی شهری و مدیریت شهری شدند . ایشان هفته پیش رو را هفته ی مهمی برای بوشهر و تاریخ آن دانستند و با برنامه هایی خوبی که سازمان فرهنگی تدوین  نموده است هفته پرنشاطی برای مردم و شهروندان دانستند.

صفری زاده رئیس سازمان فرهنگی و دبیر هفته نکوداشت بوشهر با توجه به اهمیت هفته نکوداشت بوشهر و اهمیت آن در جهت معرفی بوشهر عنوان نمودند که در مجموعه ۴۰ برنامه شاخص تدارک دیده شده است که از ۱۰ اسفند با تجدید پیمان با شهدا و قبار روبی گلزار شهدا شروع خواهد شد. و تا ۱۸ اسفند ماه با با برنامه هایی متنوع و پر نشاط و مردمی  ادامه خواهد داشت.

توسلی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر ضمن تشکر از برگزاری این جلسه و برگزار کنندگان هفته نکوداشت بوشهر بر لزوم مشارکت همه ی دستگاه در بزرگداشت بوشهر بویژه نهاد های فرهنگی تاکید نمودند. و خواستار مشارکت رسانه ملی برای معرفی بوشهر در سطح ملی شدند.

آسایش رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بوشهر ضمن تشکر از جناب ناظر رئیس صدا و سیمای مرکز بوشهر از همکاری همیشگی ایشان با مجموعه مدیریت شهری زمینه برای تعامل طرفین بسیار دانستند و بر مشارکت صدا و سیما در بر گزاری هر چه گسترده تر هفته نکوداشت بوشهر تاکید نمودند.

عبدالله زاده رئیس کمیسون بانوان شورای اسلامی شهر بوشهر با تشکر از برگزار کنندگان هفته بوشهر با توجه به نشاط اجتماعی برنامه های روز بوشهر همواره شورا از گستردگی برنامه حمایت کرده و از حسن اعتماد مدیران رسانه ملی در حمایت از برنامه های هفته بوشهر تشکر و قدر دانی نمودند.ایشان همچنین از حسن اعتمادی که رئیس صدا و سیما به انتخاب مدیران بومی در دیریت های صدا و سیما و بخش های مختلف آن داشتند تقدیر به عمل آوردند.

ناظر رئیس صدا و سیمای مرکز بوشهر ضمن تشکر از حضور مدیران ارشد مجموعه مدیریت شهری و هفته نکوداشت بوشهر بر لزوم همکاری با شورا به عنوان یک پارلمان مردمی و محلی  و شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی و خدماتی و فراهم نمودن زمینه ایجاد تعامل بیشتر مردم با این دو نهاد از طریق رسانه ملی تاکید نمودند. ایشان خواستار همکاری بیشتر صدا و سیما با مجموعه مدیریت شهری در طول سال شدند . با بیان این که این امر می تواند در یک تعامل دو طرفه با در نظر گرفتن ظرفیت های طرفین با هدف خدمت رسانی به شهروندان و امید بخشی به جامعه از طریق انعکاس خدمات و ارتقاء فرهنگ شهری اتفاق بیفتد بر اهمیت آن تاکید نمودند.

ایشان پوشش برنامه های هفته ی بوشهر را از وظایف صدا وسیما دانستند و برای استمرار در تولید  برنامه های مشترک،خواستار فراهم شدن زمینه ی ساخت یک استدیو صدا و تصویر در کنار ساحل توسط شهرداری شدند تا صدا و سیما بتواند نسبت به تولید برنامه های زنده شهری در برنامه ها و مناسبت های فرهنگی همکاری نماید.

در پایان این نشست از پوستر یادمان دهمین هفته نکوداشت بوشهر رونمایی شد.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.