نشست فرمانده نیروی انتظامی با مدیران و سرپرست شهرداری بندر بوشهر + تصاویر

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر نشستی با حضور فرماهده نیروی انتظامی استان بوشهر و مدیران و سرپرست شهرداری بندر بوشهر در ستاد فرماهندهی نیروی انتظامی استان برگزار گردید.

در این نشست واعظی فرمانده نیروی انتظامی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) بیان نمود شهرداری و نیروی انتظامی حوزه فعالیت مشترک چشم گیری را دارند از جمله حوزه های فرهنگی و اجتماعی ، پیشگیری از مواد مخدر و حوزه مدیریت ترافیک که این فعالیت های مشترک ضرورت تعاملات و هماهنگی های برجسته  دارد ایشان همچنین خواستار مساعدت شهرداری در بهبود محیط فرماندهی انتظامی شدند.

عبدالامیر قاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهر ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و درگذشت جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای یاسوج از برگزاری این نشست مشترک تشکر نمودند و تعامل بین شهرداری و فرماندهی انتظامی و فرماندهی راهور استان بوشهر را لازم و ضروری دانستند و از همکاری نیروی انتظامی و راهور تشکر نمودند.

ایشان در خصوص بهبود محیط فرماندهی انتظامی بویژه نمای بیرونی فضای فرماندهی با توجه به اینکه مرکز فرماهندی در مرکز شهر واقع شده زیبا سازی و بهبود محیط ورودی شهر را به عهده شهرداری دانستند و تداوم اجرای پارک حاشیه ای باوار شهید قرنی  را در دستور کار شهرداری عنوان نمودند و همچنین بر فضا سازی محیط داخل فرماندهی نیز اعلام آمادگی و مساعدت نمودند.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.