جلسه بررسی وضعیت روند پروژه های عمرانی+تصاویر

جلسه شورای معاونین شهرداری بندر بوشهر با حضور معاونین، شهرداران مناطق، قائم مقام و سرپرست شهرداری به منظور بررسی وضعیت روند پروژه های عمرانی روز یکشنبه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر در این جلسه آرمین پژمان الهی شهردار منطقه دو گزارشی از ۵ پروژه فعال سطح منطقه ارائه نمود. ایشان در خصوص تقاطع غیرهمسطح با اعلام اتمام رمپ غربی پل با برداشته شدن پایه های برق و شبکه فشار قوی و متوسط  عملیات ضلع شرقی پل نیز تسریع خواهد شد و پروژه طبق زمان اعلام شده تا قبل از سال به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین در این جلسه عبدالرسول رمضانی معاون اجرائی و خدمات شهری گزارشی از روند ساخت قطعات پروژه چرخ و فلک ارائه نمود،ایشان با توجه به اهمیت ایمنی پروژه و لزوم تائید مرحله به مرحله ساخت قطعات توسط استاندارد اعلام نمود که ۷۰ درصد قطعات  چرخ و فلک ساخته شده است و آماده نصب می باشد. ایشان ابراز امیدواری نمودند در نیمه نخست سال آتی عملیات ساخت و نصب چرخ و فلک در کنار ساحل به اتمام برسد.

فرزین خورشیدیان معاون معماری و شهرسازی در جلسه گزارشی از روند آماده سازی آزمون و آماده سازی نیروهای شهربان ارائه نمودند. ایشان با بیان اینکه تهیه نیروهای لازم در حوزه شهربان و حریم بان طی یک روند شفاف و با طی آموزش و آزمون تخصصی انتخاب شده اند و جلسات توجیهی با نیروهای شهربان برگزار گردیده از آمادگی و شروع بکار این شرکت در عرصه نظارت ساخت و سازها و پیشگیری از تخلفات در این حوزه عنوان نمودند.

رضا محبی شهردار منطقه یک از روکش آسفالت خیابان های شهید بهشتی و فضیلت پس از اجرای شبکه فیبر نوری خبر داد.

در ادامه عبدالامیر قاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهر بر اجرای کامل قانون در  کمال احترام توسط نیروهای شهربان تاکید داشتند و هرگونه بی احترامی و برخودهای نامناسب با شهروندان را شدیداً تقبیح نمودند و خواستار دقت نظر ناظران و برخورد با متخلفین در این حوزه گردیدند.ایشان همچنین برلزوم  ساماندهی کیوسک های سطح شهر و دست فروشان به ویژه اغذیه فروشان سیار با توجه به تاکیدات قضائی و وظایف ذاتی شهرداری تاکید نمودند.

در پایان قاسمی بر لزوم آماده سازی شهر جهت  ایام نوروز و تهیه  لوایح لازم در این خصوص جهت ارسال به شورای اسلامی شهر بوشهر با توجه به زمان باقی مانده تا پایان سال تاکید نمودند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.