نشست سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با رانندگان تاکسی + تصاویر

نشست سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با رانندگان تاکسی به مناسبت روز ملی حمل و نقل در مسجد ولایت برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،  به مناسبت روز  ملی حمل و نقل نشستی با حضور  ابوذر دهدار ریاست محترم شورای اسلامی شهر بوشهر، عبدالله کردگار سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر و نماینده پلیس راهور استان، سرپرست حوزه تاکسیرانی سازمان حمل و نقل و نیز جمع کثیری از رانندگان تاکسی شهرستان بوشهر در محل مسجد ولایت برگزارگردید.

عبدالله کردگار ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک به مناسبت روز حمل و نقل،به ارایه سیاست ها و برنامه های راهبردی در خصوص رفع مشکلات شهروندان و رانندگان ناوگان تاکسیرانی پرداخت.

کردگار افزود: راننده تاکسی نقش بسیار مهمی در خصوص جابجایی شهروندان در سطح  شهر دارند و همچنین امین و امانتدار همشهریان عزیز هستند و در ایجاد اعتماد سازی عمومی نقش بسزایی دارند که شایسته تقدیر و توجه می باشند.

لازم به ذکر است که نماینده پلیس راهور استان توضیحاتی در خصوص رفع مشکلات و برنامه هایی در خصوص سازماندهی و خدمات به رانندگان ناوگان تاکسیرانی بیان نمود.

در پایان سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر به قید قرعه هدایایی به رانندگان تاکسی اهداء نمود.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.