مراسم معارفه سرپرست شهرداری بندر بوشهر+تصاویر

مراسم معارفه سرپرست شهرداری بندر بوشهر با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونین، شهرداران مناطق ، مدیران سازمان های تابعه و مدیران داخلی در سالن اجتماعات شهرداری بندر بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر در مراسم معارفه سرپرست شهرداری بیان کرد: از زحمات جناب آقای میگلی نژاد شهردار اسبق بوشهر تشکر می کنیم متأسفانه با توجه به قانون بازنشستگی خاتمه کار ایشان اعلام شد و نتوانستیم از ادامه حضور ایشان به عنوان شهردار استفاده کنیم و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

ابوذر دهدار افزود: همه کارکنان شهرداری دارای توانایی بالایی هستند آقای قاسمی فردی شایسته توانمند و با اندیشه و با سابقه حدود ۲۵سال در شهرداری بوشهر مشغول به کار می باشد، ایشان به عنوان معاون برنامه ریزی، اداری و مالی شهرداری خدمت می کردند و توانایی ایشان بر هیچ کس پوشیده نیست.

دهدار در ادامه عنوان نمود: تمام اختیاراتی که یک شهردار می تواند داشته باشد سرپرست شهرداری خواهد داشت همکاران در شهرداری با همدلی خود تا تعیین شهردار جدید دست یاری به یکدیگر داده و تمام تلاش خود را در این راه به کار ببرند.

فردین خورشیدیان معاون شهرسازی و معماری شهرداری بیان کرد: پرسنل شهرداری مشکلات شهر و شهرداری را خوب می دانند از شورای اسلامی شهر که یکی از مسئولین و معاونین شهرداری را انتخاب کرده اند جای بسی خوشحالی دارد و از همکاران تقاضا داریم با همدلی و همیاری دست به دست هم بدهیم تا شهری آباد داشته باشیم.

عبدالرسول رمضانی معاون اجرایی و خدمات شهری نیز گفت: از جناب آقای دکتر میگلی نژاد کسی که قطار توسعه بوشهر را استارت زدند قدردانی می کنیم و ضمن تبریک به آقای عبدالامیر قاسمی که از فرزندان این شهرداری هستند اعلام داشتند هر کسی از ما که این سکان را به دست بگیرد با جدیت کار می کند.

رمضانی افزود: اعضای محترم بدون در نظر گرفتن  تصمیمات سیاسی نسبت به رفع مشکلات شهروندان برنامه ریزی نمایند.

طاهره شمشیری عضو شورای اسلامی شهر ضمن عرض تبریک به جناب آقای قاسمی به عنوان سرپرست شهرداری و تشکر از آقای میگلی نژاد بابت تمام زحماتی که در این شهر کشیده اند بیان کرد: از تمامی همکاران درخواست داریم که با سرپرست جدید شهرداری همکاری نمایند.

اکبر توسلی عضو شورای اسلامی شهر گفت: از جناب آقای میگلی نژاد تشکر می کنیم، همکارانی که امروز دور هم جمع شدند هر کدام یک شهردارند، شهرداری بوشهر انسانهای بزرگی را در خود پرورش داده است خروجی این شهرداری نماینده مجلس جناب میگلی نژاد، فروزانی معاون گردشگری استانداری فارس، اسکندرپور به عنوان شهردار فعلی شیراز، اندرزی شهردار مناطق تهران  و بسیاری شهرداران شهرهای استان و تعدادی از پست های کلیدی استان و کشوری را به دنبال داشته است .

توسلی افزود: آقای قاسمی سالها در شهرداری بوشهر فعالیت داشتند از جناب آقای قاسمی درخواست داریم که انگیزه و رفاه همکاران را در شهرداری بالا ببرند این شهر نیاز به برنامه دارد، پروژه ها نیاز به برنامه و مطالعه دارند عملکرد شهرداری عملکرد شورا هم خواهد بود.

عبدالامیرقاسمی سرپرست شهرداری بندر بوشهر بیان کردند: از شورای اسلامی شهر که به این بنده حقیر اعتماد کرده اند تشکر می کنم و شایسته است از آقای میگلی نژاد که واقعاً سرمایه کاری برای شهر و استان هستند قدردانی کنم و سعی می کنیم پروژه های نیمه تمام را با همت مسئولین و کارکنان شهرداری ادامه و به اتمام برسانیم.

قاسمی در پایان افزود: از همکارانم در شهرداری تشکر می کنم بدون شک همه شما سرپرست هستید توقع داریم که همتتان را بلندتر کنید برای خدمات به شهر بوشهر، از شورای اسلامی شهر نیز که به ما اعتماد کرده اند تشکر می کنیم و این اعتماد را به نحو احسن انجام می دهیم.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.