آزادشهرکی در مراسم تقدیر از طلاب نخبه:

همواره در مقابل طلاب و روحانیون زانوی ادب زدیم

شهردار بوشهر گفت: حوزه علمیه خانه ما است و همواره در مقابل طلاب و روحانیون زانوی ادب زدیم و خوشحالم که اعضای شورای شهر هم به تحقق اهداف عالیه کمک کردند.

به گزارش ستاد بزرگداشت هفته بوشهر، سعید آزادشهرکی امروز در آیین تجلیل از روحانیون و طلاب بوشهر به مناسبت هفته بزرگداشت بوشهر اظهار داشت: هفته بوشهر امسال با سال‌های گذشته تفاوت‌های اساسی داشته و مراسم تجلیل از روحانیون و طلاب نیز در همین راستا بوده است.


وی افزود: این عصر، عصر ولایت و ولایتمداری، حزب‌الله و نیروهای متعهد به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


شهردار بوشهر اضافه کرد: همه‌چیز و همه‌کس در خدمت ولایت و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی که میراث ارزشمند خون پاک شهیدان است.

 


آزادشهرکی در ارتباط با برنامه‌های روز بوشهر و تجلیل از روحانین و طلاب، خاطرنشان کرد: برخی گفتند شما به دلیل ترس بوده که مراسم تجلیل از طلاب را در حوزه علمیه برنامه‌ریزی کردید اما باید عنوان کنم حوزه علمیه خانه ما است و همواره در مقابل طلاب و روحانیون زانوی ادب زدیم و خوشحالم که اعضای شورای شهر هم به تحقق اهداف عالیه کمک کردند.


وی متذکر شد: خط قرمز ما ولایت و ولایتمداری است و ارزش‌های نظام و قانون اساسی هم از دیگر خطوط قرمز است و در این زمینه با هیچ‌کس تعارف نداریم.


شهردار بوشهر یادآور شد: در تعطیلات نوروز امسال خیمه‌های معرفت در نوار ساحلی برپا می‌شود و تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده و امیدواریم فصل نوینی بین شورا، شهرداری و حوزه علمیه برقرار شود.


آزادشهرکی در پایان عنوان داشت: شهرداری با نامگذاری برخی میادین و خیابان‌های شهر بوشهر به نام علمای استان موافقت می‌کند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.