نشست شهردار بندر بوشهر با رئیس کارگاه نیروگاه اتمی بوشهر+تصاویر

غلامعلی میگلی نژاد شهردار بندر بوشهر به همراه معاون اجرایی و خدمات شهری و شهردار منطقه دو با مهندس جعفری رئیس کارگاه نیروگاه اتمی بوشهر در محل نیروگاه اتمی دیدار کردند و توافقاتی در این دیدار در برنامه کاری دو دستگاه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، در این نشست توافق گردید بعد از اجرای مسیر سرتل به تنگک توسط شهرداری بوشهر، مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر نسبت به آسفالت آن مسیر اقدام نمایند.

گفتنی است با توجه به موقعیت محلات جنوبی و راه خروجی این محلات به بیرون از شهر از بلوار شهدای دریایی، ایجاد گذر سرتل به تنگک به لحاظ پدافند غیر عامل و همچنین رفت و آمد بهتر آن مناطق این مسیر می تواند نقش بسزایی در تردد شهروندان داشته باشد.

از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه ایجاد فضای سبز جنگلی پیرامون اطراف نیروگاه است که می تواند تأثیر بسزایی بر محیط زیست شهر بوشهر داشته باشد و مقرر شد با همکاری دو دستگاه صورت بپذیرد.

از دیگر برنامه های شهرداری بندر بوشهر در جاده نیروگاه گل کاری و درختکاری  بلوار این خیابان می باشد و

از اقدامات انجام شده در این مسیر پیاده رو سازی از تقاطع غیرهمسطح آزادی تا تنگک اول بوده که ادامه آن تا تنگک سوم در حال انجام مراحل کاری می باشد و در ضلع شرقی آن برنامه ریزی هایی خواهد شد.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.