نشست هم اندیشی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر با رانندگان تاکسی +تصاویر

نشست هم اندیشی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر با رانندگان تاکسی شهرستان بوشهر در راستای ایجاد تعامل و همفکری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، این نشست با حضور عبدالله کردگار سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر و نماینده پلیس راهور استان، سرپرست حوزه تاکسیرانی سازمان حمل و نقل و نیز جمع کثیری از رانندگان تاکسی شهرستان بوشهر در محل سازمان برگزارگردید.

عبدالله کردگار ضمن خیر مقدم به مدعوین، به ارایه سیاست ها و برنامه های راهبردی با رویکرد شهروند محوری سازمان متبوع خویش در راستای خدمات بهینه به شهروندان گرامی و نیز توسعه شبکه ناوگان تاکسیرانی پرداخت و خطاب به رانندگان تاکسی اظهار داشتند: نظم و انضباط و روحیه وجدان کاری و نیز اخلاق حسنه و نظافت تاکسی باعث می شود همشهریان تاکسی را امین وامانتدار خود دانسته و از سوار شدن با مسافربرهای شخصی که فاقد پروانه فعالیت  می باشند پرهیز نمایند.

وی بیان کرد: مالکین خودروهای شخصی که تمایل به تبدیل شدن به تاکسی موقت در سطح شهر را دارند درصورت احراز شرایط لازم جهت ثبت نام و تشکیل پرونده به حوزه تاکسرانی این سازمان واقع در بلوارشهید چمران، ساختمان شهرداری منطقه یک، طبقه اول مراجعه نمایند.

در پایان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر با اهداء لوح سپاس و هدایایی به رانندگان برگزیده قدردانی بعمل آورد.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.