ساماندهی سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان مدارس شهرستان بوشهر

ساماندهی سرویس های ایاب و ذهاب دانش آموزان مدارس شهرستان بوشهر توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر انجام گردید.

به گزارش روابط عمومی شهردار ی بندربوشهر، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر گفت: این سازمان در راستای ساماندهی سرویس های ایاب و  ذهاب دانش آموزان مدارس شهرستان بوشهر تاکنون موفق به صدور ۲۳۹ پروانه فعالیت سرویسهای دانش آموزی گردیده است.

عبدالله کردگار افزود: این پروانه فعالیتها در راستای ایمن سازی و سلامت ایاب وذهاب دانش آموزان مدارس انجام پذیرفته است و هر خودرو با بارکدی مخصوص به رنگ قرمز بر روی شیشه عقب آن شماره گذاری گردیده است.

کردگار به کلیه ی والدین دانش آموزان اطمینان داد: تمامی سرویسهای مدارس پس از طی کردن مراحل قانونی از مراجع ذیربط مبادرت به صدور مجوز فعالیت آنان از سوی این سازمان گردیده است.

وی در پایان اشاره کرد: خانواده ها در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی سرویسهای مجوز دار از سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بوشهر با شماره تلفن ۳۳۳۳۵۸۹۳ تماس و یا با مراجعه حضوری به سازمان مشخصات سرویس مذکور را اعلام نموده تا اقدامات قانونی با راننده متخلف بعمل آید.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.