با اهدای لوح سپاس به سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری صورت گرفت؛

تقدیر حسین ماهینی ملی پوش ایرانی از توانمندی‌های مدیریتی صفری‌زاده

حسین ماهینی به پاس خدمات و تلاش‌های بی‌شائبه سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر در حوزه‌های مختلف ورزشی، لوح تقدیری را به فاطمه صفری‌زاده تقدیم کردند.

امروزه اهمیت ورزش و توجه به این مقوله بر هیچ کسی پوشیده نیست تا جایی که تمامی کارشناسان و صاحبنظران بر ضرورت و اهمیت بی‌بدیل این مقوله تاکید دارند. در همین راستا سازمان‌ها و موسسات گوناگونی به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم به منظور پیگیری و فراهم آوردن شرایط لازم برای جذب حداکثری مردم به ورزش، پدید آمده‌اند.

سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر یکی از این سازمان‌هاست که علیرغم این‌که در دیدگاه عموم بهعنوان یک سازمان «فرهنگی» شناخته می‌شود، اما با توجه ویژه سرپرست این سازمان، فعالیت‌ها و اقدامات مناسبی در حوزه ورزشی در طول سال انجام می‌دهد که از دید جامعه ورزشی و ورزش‌دوستان بندر بوشهر پنهان نمانده است.

در همین راستا، مدرسه فوتبال حسین ماهینی به پاس خدمات و تلاش‌های بی‌شائبه سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر در حوزه‌های مختلف ورزشی، لوح تقدیری را به فاطمه صفری‌زاده تقدیم کردند.

در متن این تقدیرنامه آمده است:

سرکار خانم فاطمه صفری‌زاده
مدیریت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر

تمشیت امور و تقویت حضور نیروهای کاردان، متعهد و مجرب به استظهار تدین، تخصص، کارآمدی و هوشیاری قوت می‌یابد.

بدین‌وسیله از توانمندی‌های مدیریتی که در حوزه‌های خرد و کلان با هدف دمیدن روح زیربنایی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در کالبد شهر بوشهر، با قلبی سرشار از اخلاص و ارادت و در کمال امتنان و افتخار، این لوح سپاس تقدیم محضر ارزشمندتان می‌گردد.
از حضرت سبحان، کرامت و فضیلت توام با عزت و عظمت برایتان مسالت داریم.

حسین ماهینی

مدیر مدرسه فوتبال حسین ماهینی

برچسب ها: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.