در اولین روز از برنامه های "هفته بوشهر"؛

خسروی: قدمت پنج هزار ساله تمدنی بوشهر امروز سبقه شهید و شهادت گرفت+تصاویر

در اولین روز از برنامه های بزرگداشت "هفته بوشهر" مدیران شهری بوشهر با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

به گزارش خبرنگار ستاد بزرگداشت "هفته بوشهر" شهردار بوشهر در این مراسم گفت: آمدیم که بگوییم آنچه امروز داریم از شهداست و در واقع شهدا هستند که با فدا کردن جان و روح خود از قرآن، دین، امام(ره)، اعتقادات و تمامیت ارضی ما دفاع کردند.


مهندس سعید آزادشهرکی با بیان این که خوشحالیم در آغازین روز "هفته بوشهر" به پابوس شهدا آمدیم، افزود: امیدواریم بتوانیم راه این عزیزان را ادامه داده تا در آخرت شرمنده آن ها نشویم.


وی همچنین در جوار مزار شهدای گمانم نیز گفت: تمام ما برادران و خواهران این شهدا هستیم.


آزادشهرکی با بیان این که هیچ گاه نباید از یاد شهدا به خصوص شهدای گمنام غافل شد، افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند «زنده نگه داشتن یاد ونام شهدا از خود شهدا کمتر نیست» از خداوند سبحان می خواهم قدردان جانفشانی ها و زحمات شهدا و همچنین از رهروان صدیق آنان باشیم.


مدیركل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر نیز در این مراسم گفت: از شهردار بوشهر و آقایان خسروی و پارسایی فر و همچنین شورای اسلامی شهر بوشهر تشکر می کنم از این که با برنامه ریزی خوب انجام شده زمینه ای فراهم کردند تا اولین روز از "هفته بوشهر" با نام و یاد شهدا آغاز شود.


سرهنگ احمد موحد ابراز امیدواری کرد بتوانیم همیشه قدردان شهدا و خانواده هایشان باشیم.


مشاور استاندار بوشهر نیز گفت: در کشور ما هر اقدامی که انجام می شود با نام و یاد شهداست.


غلامحسین خسروی با اشاره به تشییع شهدا پس از گذشت سال ها از شهادتشان، افزود: همه دنیا می بینند که هنوز هم پس از گذشت سال ها از شهادت این عزیزان وقتی پیکر شهیدی تشییع می شد چگونه مردم برای همراهی فرزندان این آب و خاک در صحنه حاضر می شوند.

وی با قدردانی از نام گذاری اولین روز "هفته بوشهر" به نام روز دفاع، پایداری و صلح هسته ای ابراز داشت: در حقیقت قدمت پنج هزار ساله تمدنی بوشهر امروز سبقه شهید و شهادت می گیرد و همه افتخارآفرینی های این خطه در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی متبرک به نام و یاد شهدا شده است.


خسروی در پایان ابراز امیدواری کرد همه شهدای کشورمان با شهدای صدر اسلام و شهدای کربلا محشور شوند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.