نشست شهردار بندر بوشهر با مسئولین و بازیکنان شاهین شهرداری+تصاویر

غلامعلی میگلی نژاد گفت:تفکر مناسب، اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی می تواند در ادامه راه موفقیت تیم شاهین شهرداری را رقم بزند.

غلامعلی میگلی نژاد در نشستی با حضور مسئولان، کادر فنی و بازیکنان باشگاه شاهین شهرداری بوشهر یبان داشت: نتایج خوب دو هفته ابتدایی رقابتهای لیگ دسته ۲ و کسب دو پیروزی پیاپی توسط تیم شاهین شهرداری باید با تلاش و درایت بالاتر مجموعه مدیریتی ، کادر فنی و بازیکنان در جهت رضایمندی مردم و هواداران شاهین تداوم یابد.

شهردار و رییس هیت مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر خطاب به کادر فنی و بازیکنان افزود: در دو بازی اخیر بخوبی ایفای نقش کردید که این دو پیروزی می تواند نوید بخش روزهای درخشان تری باشد و در این میان تفکر مناسب، اعتماد به نفس، روحیه جنگندگی و با اقتدار وارد میدان مسابقه شده ار جمله عواملی است که می تواند موفقیت و صعود تیم شاهین شهرداری را رقم بزند.

میگلی نژاد اذعان داشت: تشکیل تیم شاهین شهرداری از همان ابتدا با هدف زنده کردن نام شاهین و رضایتمندی خیل عظیم هواداران این تیم قدیمی بوده است و در ادامه رقابتها سعی داریم با کمک همه عوامل مشکلات تیم را به حداقل برسانیم و صعود به لیگ دسته یک حق همه شاهینی ها هست که این مهم با تلاش مضاعف همه عوامل باشگاه و بخصوص کادر فنی و بازیکنان دور از دسترس نخواهد بود.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.