پروژه های عمرانی شهرداری منطقه دو با جدیت در حال اجراست/تصاویر

شهردار منطقه دو بندر بوشهر گفت:پروژه های عمرانی شهرداری در مناطق جنوبی بوشهر با جدیت در حال اجرا است.

شهردار منطقه دو بندر بوشهر گفت:پروژه های عمرانی شهرداری در مناطق جنوبی بوشهر با جدیت در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،آرمین پژمان الهی در این رابطه گفت:توسعه ی عدالت محور بندر بوشهر هدف اصلی و اساسی شهرداری بندر بوشهر است که در این راستا توجه به مناطق جنوبی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و با اجرای پروژه های مختلف عمرانی چهره ی این مناطق به نحو مطلوبی دچار تغییر و تحول گردیده است.

 

وی با بیان اینکه پیاده روها به عنوان یکی از عناصر مهم  پویایی فضای شهر، جزء لاینفک زندگی شهری به شمار می آیند و سهم قالب توجهی از اوقات شهروندان درشهرهای مختلف را در بر می گیرند افزود:شهرداری منطقه دو با تلاشی مضاعف و با وجود مشکلات فراوان موفق به اجرا و بهره برداری از پروژه های مختلف پیاده رو سازی در قسمت های مختلف مناطق جنوبی بندر بوشهر گردیده است.

 

پژمان الهی بیان داشت:شهرداری منطقه دو بندر بوشهر در همین راستا موفق به بهره برداری از پروژه های پیاده رو سازی فروانی از جمله:خیابان دارالفنون،خیابان میثم تمار،خیابان دانشجو،ضلع شرقی بلوار شهید یاسینی،ضلع غربی بلوار نیروگاه اتمی از میدان آزادی تا ورودی تنگک اول،ضلع شمالی بلوار شهید ماهینی حد فاصل میدان ۱۷ شهریور تا سه راهی دانشگاه،خیابان میرعلمدار،لاین شمالی خیابان امامزاده عبدالمهیمن،حد فاصل حوزه دریانوردی تا کوچه مهر ۳۴،خیابان ریشهر و خیابان پارسیان واقع در کوی ریشهر گردیده است.

 

وی با اعلام اینکه شهرداری منطقه دو بندر بوشهر اکنون نیز با جدیت در حال اجرای پروژه های مختلف عمرانی در مناطق جنوبی است گفت:در راستای رفع آبگرفتگی و سهولت دفع آبهای سطحی، اجرای کانال عرضی مسقف و همچنین تکمیل کانال انتهای خیابان پست به طول ۶۷ متر  در دست اجراست.

 

شهردار منطقه دو اظهار داشت:در راستای تسهیل عبور مرور شهروندان و همچنین ارتقای وضعیت سیما و منظر شهری عملیات بهسازی پیاده رو و اجرای تک لبه جداره کوی شغاب به مساحت ۱۴۴۰ متر مربع نیز توسط این شهرداری در حال اجراست که در این پروژه همچنین ۴۰۰ متر کانیو اجرا می گردد.

 

پژمان الهی همچنین از عملیات اجرای باند کندرو  بلوار شهید یاسینی در محدوده کوی سرتل توسط شهرداری منطقه دو خبر داد و تصریح کرد:هدف از اجرای این پروژه روان سازی ترافیک،ایمن سازی و کاهش خطرات احتمالی در این مسیر است که با اجرای آن امیدواریم شاهد بهبود وضعیت ترافیکی این مسیر پرتردد باشیم.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.