پیام تبریک شهردار بندر به مناسبت روز خبرنگار

همزمان با فرا رسیدن روز خبرنگار شهردار بندر در پیامی این روز بزرگ را به جامعه رسانه ای کشور به ویژه خبرنگاران سختکوش بوشهری تبریک گفت.

همزمان با فرا رسیدن روز خبرنگار شهردار بندر در پیامی این روز بزرگ را به جامعه رسانه ای کشور به ویژه خبرنگاران سختکوش بوشهری تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"ن  والقلم و ما يسطرون "

قلم و آنچه از آن مي تراود ستودنی است، مقدس است و هديه ای است كه خداوند به آن سوگند ياد كرده و آن را در زمره ارزشمند ترين ها می داند و پر واضح است كه مقصود سوگند به «قلم و آنچه می نويسد» سوگند بر تفكر انسانی است كه صاحب قلم ،فهم و انديشه ای است كه موجب پيوند نسل ها و پيشرفت بشر است.

رسانه و اصحاب آن  پرچمداران  میدان بزرگ فرهنگ و اندیشه  هستند که نه تنها در مسیر اطلاع‌رسانی و نقد برنامه‌ها و فعالیت‌های جاری بلکه در سیاستگذاری‌های کلان سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و هنری نیز در بلندمدت همواره تأثیرگذار بوده اند.

سالروز شهادت خبرنگار محمود صارمی فرصتی است تا از تلاش و زحمات خبرنگاران و تمام کسانی که دستی در نوشتن دارند قدردانی شود.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای عرصه خبر، این روز را به تمامی خبرنگاران متعهدی که رسالت بازگویی حقایق،پاسداری از منافع ملی و مبارزه با ناراستی ها را بر عهده دارند تبریک گفته و بدین وسیله از زحمات دلسوزانه ی خبرنگارانی که با انعکاس اخبار و نقدهای منصفانه ی خود یاری رسان خانواده بزرگ شهرداری بندر بوشهر در عمران و توسعه ی شهری این بندر تاریخی بوده اند تشکر و قدردانی کرده  و برای تمامی  شما عزیزان از درگاه خداوند منان آرزوی موفقیت و سلامتی مسألت دارم.

غلامعلی میگلی نژاد
شهردار بندر بوشهر

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.