برگزاری اولين جشنواره شهرداری بوشهر از نگاه اصحاب رسانه

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر از برگزاری اولين جشنواره شهرداری بوشهر از نگاه اصحاب رسانه خبر داد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر از برگزاری اولين جشنواره شهرداری بوشهر از نگاه اصحاب رسانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،سامان نوذری با اشاره به نقش اساسی اصحاب رسانه در جهت تعالي افكار عمومي، روشنگري و آگاهي بخشی جامعه گفت:روابط عمومی شهرداری بوشهر قصد دارد تا با بهره گيري از ظرفيت بالای رسانه های محلی و خبرنگاران استان جهت رشد و توسعه ی هر چه بهتر بوشهر یاری گیرد.

وی ضمن بیان اینکه رسانه ها در اکثر کشورهای توسعه یافته به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده معضلات را شناسایی و در اکثر موارد راهکارهای کارشناسی و راهگشا به مدیران شهری ارائه می دهند افزود: رسانه ها در شناسایی مسائل و مشکلات، مدیریت بهینه منابع و امکانات، بسترسازی برای خدمات رسانی موثر و مناسب به مردم نقش مهمی دارند که انتظار می رود اصحاب رسانه استان این بستر مناسب را در شهر بوشهر نیز  فراهم کنند.

نوذری اظهار داشت:در همین راستا روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر در آستانه ی روز خبرنگار و با هدف جمع آوري ايده ها، نظرات،تحلیل ها و  گزارشات خبرنگاران و اصحاب رسانه استان بوشهر در خصوص عملكرد شهرداری بندر بوشهر در حوزه ی مدیریت و توسعه شهری بوشهر  و همچنین بیان دیدگاه ها و راهکارهای آنان در زمینه بهبود خدمات این سازمان اقدام به برگزاری اولین جشنواره "شهرداری بوشهر از نگاه اصحاب رسانه "می کند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر بیان کرد:خبرنگاران استان بوشهر مي توانند آثار خود را در قالب (خبر، گزارش، يادداشت) با موضوع عملكرد شهرداری بوشهر و همچنین ارائه ایده های هدفمند و بیان راهکارهای مناسب جهت توسعه عدالت محور بندر بوشهر حداكثر تا تاريخ سیزدهم مردادماه به آدرس ایمیل BushehrMunicipality@gmail.com  ارسال نمايند.

سامان نوذری با اعلام اینکه به ۵ اثر برگزیده پس از داوری توسط هیئت داوران خانه مطبوعات استان بوشهر جوایز نقدی اهدا می شود تصریح کرد:به نفر اول مبلغ ۵۰۰ هزار تومان،نفر دوم ۴۰۰ هزار ،نفر سوم ۳۰۰ هزار ،نفر چهارم ۲۰۰ هزار و نفر پنجم ۱۰۰ هزار تومان تقدیم خواهد شد.

نوذری گفت:برندگان در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که توسط روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر برگزار می گردد معرفی و تقدیر خواهند شد.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.