مدیر عامل سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری بندربوشهر:

افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بندر بوشهر با خرید ۱۵ دستگاه اتوبوس

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری بندربوشهر از افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بندر بوشهر با خرید ۱۵ دستگاه اتوبوس درون شهری خبر داد.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری بندربوشهر از افزایش ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بندر بوشهر با خرید ۱۵ دستگاه اتوبوس درون شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،علی توسلی با اعلام این خبر افزود:قرارداد خرید۱۵ دستگاه اتوبوس درون شهری از نوع اسکانیا،بین سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر و شرکت خودرو ساز عقاب افشان منعقد گردید.

توسلی با اشاره به اینکه  ضمانت نامه معتبر بانکی نیز در همین راستا از طرف شرکت یادشده به این سازمان ارایه گردیده است اظهار داشت: قرارداد مذکور(خرید۱۵ دستگاه اتوبوس اسکانیا) پس از انعقاد قرارداد پست بانک با شهرداری بندر بوشهر مبنی بر ارائه تسهیلات بانکی با کارمزد ۴ درصد و با مدت زمان بازپرداخت ۶۰ ماهه صورت پذیرفته که با پرداخت اولین مبلغ پیش پرداخت قرارداد مذکور از سوی پست بانک همزمان ۵ دستگاه اتوبوس به ظرفیت ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی شهرداری بندر بوشهر افزوده خواهد شد.

این مقام مسئول اضافه نمود:۱۰دستگاه اتوبوس باقی مانده نیز پس از گذشت پنج ماه از مدت قرارداد از طرف شرکت خودرو ساز تحویل سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافر شهرداری بندر بوشهر خواهد گردید.

وی اظهار داشت:با انعقاد این قرارداد گامی مهم در نوسازی و توسعه شبکه ی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بندر بوشهر و به دنبال آن جلب رضایت شهروندان محترم بوشهری برداشته خواهد شد.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری بندر بوشهر همچنین از اضافه شدن یک دستگاه اتوبوس درون شهری از نوع اسکانبا که به دلیل نقص فنی به مدت ۳ سال در پارکینگ این سازمان متوقف شده بود خبر داد و تصریح کرد:با تلاش های پیگیر و مستمر پرسنل تعمیرگاه سازمان، این اتوبوس به ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بندر بوشهر پیوست.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.