معاون معماری و شهرسازی شهردار بندر بوشهر خبر داد:

تحقق صدور پروانه ساختمانی الکترونیکی در شهرداری بوشهر

معاون معماری و شهرسازی شهردار بندر بوشهر از صدور اولین پروانه ساختمانی الکترونیکی تک برگی در شهرداری بندر بوشهر خبر داد.

معاون معماری و شهرسازی شهردار بندر بوشهر از صدور اولین پروانه ساختمانی الکترونیکی تک برگی در شهرداری بندر بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،فردین خورشیدیان گفت:به منظور شفاف‌سازی، روان‌سازی و تسهیل در امور صدور پروانه ساختمانی صدور پروانه‌های تک برگی به صورت الکترونیک در دستور کار شهرداری بندر بوشهر قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه شهرسازی الکترونیک به سمت کاهش مراجعات به شهرداری حرکت می کند، اعلام کرد: با این روند می‌توان خدمات شهرسازی به شهروندان را به صورت ۲۴ ساعته و حتی در ایام تعطیل ارائه کرد.

 

 معاون معماری و شهرسازی شهردار بندر بوشهر با اشاره به اینکه سیستم الکترونیکی صدور پروانه ساختمان بسیار جامع است، خاطرنشان کرد: جهت تسهیل در کار شهروندان محترم بوشهری و حذف خدمات موازی از تاریخ ۹۶/۴/۱۷ شناسنامه ساختمانی(دفترچه) حذف و تنها پروانه تک برگ الکترونیکی ملاک عمل بوده و تایید می باشد. 

خورشیدیان تاکید کرد: شهروندان بوشهری در آینده به سهولت از طریق اینترنت می‌توانند در جریان صدور پروانه ساختمانی خود و آخرین وضعیت آن قرار گیرند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.