معاون فنی و عمرانی شهرداری بندر بوشهر:

ایجاد مسیرهای موقت اطراف تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی جهت خاکریزی پل/عکس

معاون فنی و عمرانی شهرداری بندر بوشهر از ایجاد مسیرهای انحرافی جدید در اطراف تقاطع غیر همسطح میدان آزادی جهت عبور و مرور وسایل نقلیه خبر داد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری بندر بوشهر از ایجاد مسیرهای انحرافی جدید در اطراف تقاطع غیر همسطح میدان آزادی جهت عبور و مرور وسایل نقلیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،صدراله حیدری با بیان اینکه در اغلب مواقع ساخت و سازهایی همانند پل عابر پیاده، تقاطع غیر همسطح و تعریض خیابان ها موجب بسته شدن مسیر های اصلی تردد می شود افزود:هم اکنون سازه های تقاطع نصب گردیده و جهت اجرای رمپ هایی که اتصال بالای پل را به تراز زیر پل ربط می دهند نیاز به احداث مسیرهای ترافیکی موقتی در اطراف پل بود که در ۲ ماه اخیر این مسیرهای انحرافی ایجاد گردیدند.

وی با اعلام اینکه این تقاطع دارای ۴ لوپ است که در ۴ طرف تقاطع قرار دارند بیان کرد:همچنین دو رمپ از سمت شرقی و غربی وارد پل می شوند که جهت خاکریزی رمپ ها، مسیرهای اطراف پل بسته خواهند شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری بندر بوشهر گفت:هم اکنون مسیر سمت غرب پل که از میدان مطهری به سمت بهمنی است مسدود شده و شهروندانی که قصد تردد در این مسیر را دارند باید از راستگردی که ابتدای مسیر از سمت خیابان آزادی است استفاده کنند.

 

وی افزود:همچنین کسانی که قصد عبور از بهمنی به سمت شهر را دارند باید از مسیر حاشیه ی پزشک قانونی عبور کرده و با استفاده از دوربرگردان به سمت شهر حرکت کنند.

حیدری اضافه کرد:افرادی که از بیرون شهر به مقصد بهمنی نیز قصد تردد دارند باید حدود ۵۰ متر وارد خیابان آزادی شده و با استفاده از دوربرگردان وارد راستگرد ابتدای میدان آزادی شده و به سمت بهمنی حرکت کنند.

 

وی با اشاره به اینکه تابلوهای راهنمایی به اندازه کافی جهت شناسایی مسیرهای جدید نصب گردیده اظهار داشت:از صبر و حوصله ی شهروندان جهت تحمل مشکلات ترافیکی که در این مدت برای آنان بوجود آمده تشکر می کنیم و تمام تلاش خود را برای اتمام به موقع این پروژه بزرگ عمرانی به کار خواهیم گرفت.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.