معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندربوشهر خبر داد:

خیابان های حافظ،انقلاب و صفوی به زودی بسته می شوند

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندربوشهر گفت:خیابان های حافظ،انقلاب و صفوی به زودی بسته می شوند.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندربوشهر گفت:خیابان های حافظ،انقلاب و صفوی به زودی بسته می شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،رسول رمضانی با اعلام این خبر افزود:سنگ فرش سه خیابان مذکور در مرکز شهر بوشهر یکی از پروژه های مهم شهرداری بوشهر در سال ۹۵ بود که با اجرای آن شاهد تحولات اساسی در این نقطه ی حساس و پررفت و آمد شهر هستیم.

وی بیان کرد:در این پروژه از سنگ گرانیت برای سنگفرش خیابان و پیاده راه ها استفاده شده که علاوه بر تسهیل در عبور و مرور شهروندان،کمک شایانی به زیبا شدن منظر و مبلمان شهری می کند.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندربوشهر ضمن تاکید بر اینکه شهرداری ها موظف به اجرای مصوبات شورای عالی شهرسازی هستند اظهار داشت: طبق طرح تفصیلی این خیابان ها به عنوان پیاده راه مشخص شده اند.

رمضانی ادامه داد:طبق طرح تفصیلی و همچنین درخواست های مکرر شهروندان، خیابان های حافظ،انقلاب و صفوی جهت تردد آسان تر و حفظ ایمنی عابران به زودی بسته خواهد شد تا مردم بتوانند با خیال آسوده تری در این نقطه ی شلوغ و پرتردد رفت و آمد کرده و نیازهای خود را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه همکاری کسبه نقش مهمی در اجرای طرح و رضایت شهروندان دارد گفت:با تدابیر صورت گرفته این اطمینان را به کسبه می دهیم که کوچکترین مشکلی در زمینه ی حمل و جابجایی بار نداشته باشند و چون گذشته می توانند بدون مشکل به فعالیت هایشان ادامه دهند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد که شهرداری بندر بوشهر تمام توان خود را برای جلب رضایت شهروندان و رفاه ایشان به کار می گیرد و حافظ منافع و خواسته های بحق آنان می باشد.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.