توسط سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر برگزار می شود:

برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی عمومی و اطفاء حریق

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر از برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی عمومی و اطفاء حریق خبر داد.

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر از برگزاری دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی عمومی و اطفاء حریق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،فیصل محبی گفت:این دوره که در دو بخش عملی و تئوری برگزار می گردد،شرکت کنندگان با کاربردی ترین سرفصل های آموزشی جهت فراگیری موضوعات آتشنشانی آشنا می شوند.

وی بیان کرد:در بخش تئوری آن تعریف و مقررات ایمنی، شناسایی خطرات (فیزیکی-مکانیکی- شیمیایی- الکتریکی- هسته ای)، حفاظها و کاربرد آنها، دستگاههای سنجش گاز، شناخت حریق، آشنایی با انواع تجهیزات و ماشین آلات آتش نشانی و نحوه استفاده از آنها، آشنایی با انواع عملیات اطفای حریق، آشنایی با سازمان آتش نشانی و وظایف گروههای آتش نشان تشریح می شود.

مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی عموم افراد جامعه،آشنایی شرکت کنندگان با حوادث مختلف و چگونگی انتخاب عکس العمل مناسب و به حداقل رساندن خسارت جانی و مالی حوادث اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه شروع دوره از ۱۵ تیرماه سالجاری است اظهار داشت:علاقمندان می توانند با مراجعه به خیابان طالقانی،انتهای بلوار دهقان، سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندر بوشهر جهت شرکت در این کلاس ها ثبت نام کنند.

محبی افزود:در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر جهت ارائه به ارگان های دولتی و خصوصی ارائه می گردد.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.