توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر

اجرای طرح جمع آوری زباله های حجیم به صورت رایگان از درب منازل شهروندان بوشهری

سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر با مشارکت شهروندان طرح زباله های حجیم به صورت رایگان از درب منازل شهروندان بوشهری درحال جمع آوری است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر گفت: با مشارکت شهروندان طرح جمع آوری زباله های حجیم به صورت رایگان از درب منازل شهروندان بوشهری درحال جمع آوری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،مسعود غلامزاده فرد بیان کرد: با توجه به اینکه بیرون گذاشتن زباله های حجیم در محیط اطراف منازل و معابر باعث آلودگی بصری و ایجاد سد معبر می گردد،لذا سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر ضمن تاکید بر اصل لازم و ضروری تفکیک در مبداء، با مشارکت و همکاری شهروندان این طرح را در سطح شهر به اجرا گذاشته است .

وی با اعلام اینکه زمان جمع آوری پسماندهای حجیم روزهای جمعه از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب می باشد افزود:شهروندان بوشهری می توانند ضمن تماس با شماره تلفن های ۳۳۳۲۱۴۶۷ و ۳۳۳۳۵۸۹۴ درخواست تحویل کالا داده و با تماس با شماره ۳۳۵۴۴۵۰۲ درخواست بازیافت پسماندهای خود را اعلام کرده تا اقدامات لازم توسط کارشناسان سازمان مدیریت پسماند برای آنان صورت گیرد.

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر در راستای این طرح اقدامات لازم با نصب بنر های اطلاع رسانی در غرف بازیافت و معابر سطح شهر صورت گرفته است.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.