آتش سوزی در محل عرضه سیلندر گاز بوشهر مهار شد/عکس

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری بندر بوشهر گفت: با اقدام به موقع نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرداری بوشهر آتش سوزی انبار نگه‌داری سلیندر گاز در بوشهر مهار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،داریوش وحدتی  بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه سازمان آتش نشانی شهرداری بوشهر از امکانات و تجهیز مدرنی برخوردار است اظهار داشت:  در این سازمان نیروهای آموزش دیده و زبده با امکانات و تجهیزات مدرن آتش نشانی فعالیت می‌کنند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن  به محل حادثه اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به آتش سوزی در کوی دواس بوشهر خاطر نشان کرد: ساعت ۱۱:۱۵ امروز -پنجشنبه-۲۵خرداد ماه-یک انبار نگه‌داری سیلندر گاز در بوشهر دچار آتش‌سوزی شد که با اعزام نیروهای آتش نشانی در کوتاه‌ترین زمان مهار شد.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری بوشهر با بیان اینکه از زمان اعلام اطفای حریق تا مهار و ایمن سازی محیط نزدیک به ۲ ساعت زمان برد تصریح کرد:ماموران  آتش نشانی شهرداری بندر بوشهر در این راستا مرکز آتش سوزی را مهار و سپس نسبت به ایمن سازی آن اقدام کردند.

وحدتی با اشاره به اینکه  محل نگه‌داری سلیندرگاز باید از ایمنی بالایی برخوردار باشد تاکید کرد: پروانه فعالیت چنین واحدهای از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی صادر می‌شود که باید این مراکز دارای گواهی ایمنی محیط باشند.

وی با بیان اینکه این حادثه خسارت جانی نداشت افزود: حادثه آتش‌سوزی در انبار سیلندر گاز در بوشهر تنها یک مجروح داشت که  مصدوم بصورت سرپایی مورد مداوا قرا ر گرفت.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری بوشهر با اشاره به میزان خسارت وارده  بیان کرد: پس از برآورد کارشناسان، میزان خسارت این سانحه مشخص می‌شود.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.