پیام شهردار بندر بوشهر به مناسبت حوادث تروریستی تهران

شهردار بندر بوشهر به مناسبت حوادث تروریستی تهران پیامی را خطاب به ملت ایران صادر کرد.

پیام شهردار بندر بوشهر به مناسبت حوادث تروریستی تهران

شهردار بندر بوشهر به مناسبت حوادث تروریستی تهران پیامی را خطاب به ملت ایران صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،در این پیام آمده است:


بسم رب الشهدا و الصدیقین

شهادت هموطنان بی دفاعمان در دو حمله تروریستی روز دوازدهم ماه مبارک رمضان در تهران،قلب تک تک ایرانیان را در سراسر دنیا به درد آورد و بار دیگر ملت بزرگ و استوار ایران شاهد جان دادن فرزندان غیور خود جهت پاسداری از امنیت و ناموس کشور عزیزمان بودند.

سرزمین ایران جای تروریست ها نیست.این برای اولین بار نیست که ملت شریف و شجاع ایران قربانی حملات وحشیانه و ددمنشانه ی تروریست های کوردل می گردد.تاریخ ایران شهادت می دهد که چگونه تروریست و دشمنان غدار این آب و خاک با حملات رذیلانه ی خود قصد به زانو درآوردن ملت استوار ایران را داشته اند غافل از اینکه ایرانیان فارغ از هر مرام و جناح سیاسی به هنگام تهدید دشمنی خارجی شانه به شانه ی یکدیگر ایستاده و درس اتحاد و همدلی را به تمام جهانیان دیکته می کنند.

اکنون ملت ایران داغدار شهدای مظلوم خویش است اما قوی و استوار در مقابل تهدید تمام ابرقدرت های دنیا ایستاده و اجازه ی نفوذ به هیچ کدام از دشمنان قسم خورده ی خویش را نمی دهد.اراده ملت بزرگ ایران همچون همیشه بر تفرقه افکنی ،ترور و وحشت پیروز خواهد شد .

همه ی ما،قدردان تامین کنندگان امنیت میهن باشکوهمان به خصوص مدافعان مظلوم حرم هستیم و با اتحاد و آگاهی چون سدی استوار در مقابل تمامی دشمنان ایران بزرگ خواهیم ایستاد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت شهادت جانسوز عده ای از فرزندان میهن عزیزم ایران،به محضر رهبر معظم انقلاب،خانواده های بزرگ شهدا و ملت ایران،برای بازماندگان صبر و برای مجروحین این حادثه ی تروریستی آرزوی سلامتی و بهبودی کامل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

غلامعلی میگلی نژاد

شهردار بندر بوشهر

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.