ایجاد تقاطع ورودی شهرک نیایش مطالبه اصلی و ضروری ساکنین شهرک است

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر گفت:ایجاد تقاطع ورودی شهرک نیایش در گذر آزادی یکی از ضرورت ها و مطالبات اصلی ساکنین این شهرک است.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر گفت:ایجاد تقاطع ورودی شهرک نیایش در گذر آزادی یکی از ضرورت ها و مطالبات اصلی ساکنین این شهرک است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، رسول رمضانی با اعلام این خبر افزود:بنا بر درخواست های مکرر ساکنین این شهرک و هیئت مدیره ی تعاونی مسکن نیرو دریایی که با مراجعه و مکاتبات پی در پی با شهرداری بوشهر خواهان ایجاد تقاطع در محدوده مذکور بودند،لذا شهرداری بوشهر جهت رفاه حال شهروندان بوشهری ساکن این شهرک،پس از انجام مطالعات فنی و با مصوبه ی شورای ترافیک استان بوشهر اقدام به ایجاد گذر در این محدوده کرد.

وی با بیان اینکه وجود این تقاطع از نظر پدافند غیرعامل ضروری است اظهار داشت: این ذهنیت که شهرک نیایش از محدوده ی شهری خارج بوده باید از اذهان خارج شود چرا که با توجه به کثرت ساخت و سازها و افزایش جمعیت،این مکان اکنون جز محدوده ی شهری بوشهر محسوب می گردد.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر با تاکید بر اینکه تامین امنیت و حفظ جان شهروندان، اولویت اصلی شهرداری بوشهر است تصریح کرد: شهرداری بوشهر با مصوبه ی کمیته ی فنی شورای ترافیک استان که بالاترین مرجع تایید طرحهای جامع حمل و نقل و ترافیک درون شهری است و از افرادی متخصص و کاردان در این زمینه تشکیل شده ،اقدام به ایجاد سه راهی در گذر  آزادی حدفاصل میدان مطهری تا میدان آزادی ،مجاور شهرک نیایش به نحوی که امکان تردد از مسیر مذکور به سمت اتوبان امام علی (ع) فراهم گردد،نمود.

رمضانی اضافه کرد:اکنون قسمت اعظم کار توسط شهرداری بوشهر به پایان رسیده،اما بنا به دلایلی که ذکر آن جایز نیست، این تقاطع فعلا بوسیله ی مانع بتنی (نیوجرسی) مسدود گردیده تا شهروندان و ساکنان محترم شهرک نیایش از این مکان برای تردد استفاده نکنند.

 

وی گفت:متاسفانه با وجود مسدود کردن این تقاطع و خطری که جان شهروندان را در این محدوده تهدید می کند باز هم شاهد تردد برخی افراد در این مکان هستیم که با عبور از موانع و بدون در نظر گرفتن جوانب احتیاط وارد اتوبان شده و به علت سرعت بالای خودروها جان خویش را به خطر می اندازند.

رمضانی با اظهار تاسف از حادثه ی پیش آمده برای بانوی بوشهری در این محدوده تاکید کرد:قلب مجموعه ی شهرداری از این اتفاق تلخ، اندوهگین است چرا که این سازمان تک تک شهروندان بوشهری را عضوی از خانواده ی بزرگ خود می داند و نسبت به امنیت، حفظ جان و تامین رفاه آنان خود را مسئول می داند.

 

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی سایر دستگاه های مسئول با شهرداری بوشهر،این تقاطع که نیاز اصلی ساکنین شهرک نیایش است با رعایت نکات ایمنی و فنی به زودی به صورت کامل بازگشایی خواهد شد تا مطالبه ی اصلی شهروندان بوشهری ساکن این محدوده برآورده گردد.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.