مدیرعامل سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداري بندر بوشهر:

برگزاری جشن بزرگ کریم اهل بیت به همراه ضیافت افطاری ساده ویژه ی شهروندان بوشهر

مدیرعامل سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداري بندر بوشهر از برگزاری جشن بزرگ کریم اهل بیت به همراه ضیافت افطاری ساده ویژه ی شهروندان بوشهری در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) خبر داد.

مدیرعامل سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداري بندر بوشهر از برگزاری جشن بزرگ کریم اهل بیت به همراه ضیافت افطاری ساده ویژه ی شهروندان بوشهری در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،فاطمه صفری زاده در تشریح این خبر گفت:این مراسم معنوی به همت سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري بندر بوشهر با هدف گسترش فرهنگ تغذیه ی سالم در ماه مبارک رمضان و ایجاد روحیه ی نشاط در شهروندان بوشهری برگزار می گردد.

وی با با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رواج فرهنگ افطاری ساده اظهار داشت:ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی جهت اصلاح سبک زندگی مردم و بهبود کیفیت تغذیه ای شهروندان است که سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در همین راستا اقدام به برپایی سفره های افطار ساده برای شهروندان بوشهری کرده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداري بندر بوشهر با اشاره بر لزوم بهره‌گیری از فضای معنوی ماه مبارک رمضان در خدمت‌رسانی بهتر به نیازمندان، افزود:با همکاری کمیته امداد امام خمینی بوشهر و سازمان بهزیستی استان خانواده های محترم تحت پوشش، شناسایی و به صورت ویژه به این مراسم دعوت شده اند تا ضمن شرکت در مراسم جشن کریم اهل بیت از سایر ویژه برنامه های فرهنگی این مراسم نیز بهره مند شوند.

صفری زاده بیان کرد:این جشن روز جمعه-۱۹ خرداد ماه-پس از اذان مغرب در میدان تشریفات بوشهر برگزار می شود و شهروندان بوشهری با شرکت در این جشن بزرگ ضمن اقامه ی نماز جماعت و شرکت در  مراسم ضیافت افطاری ساده می توانند از برنامه های شاد و متنوع دیگر این ویژه برنامه نیز استفاده کنند.

وی با تأکید بر نوآوری و خلاقیت در آموزش مفاهیم قرآنی و دینی به کودکان تصریح کرد:سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در همین راستا اقدام به راه اندازی اتوبوس سیار آموزشی برای کودکان بوشهری کرده که با حضور در محلات مختلف و ایجاد فضایی شاد و متنوع به آموزش مفاهیم دینی می پردازد که در شب میلاد امام حسن علیه السلام این اتوبوس در میدان تشریفات حاضر بوده و خانواده های بوشهری می توانند فرزندان خود را جهت شرکت در برنامه های متنوع آن به این مکان دعوت کنند.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.