رفع ایرادات فنی پل هوایی مکانیزه روبروی بیمارستان شهدای خلیج فارس و شروع به کار آزمایشی آن+عکس

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندربوشهر از آغاز به کار پل هوایی مکانیزه ی روبروی بیمارستان شهدای خلیج فارس خبر داد.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندربوشهر از آغاز به کار پل هوایی مکانیزه ی روبروی بیمارستان شهدای خلیج فارس خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،رسول رمضانی با بیان اینکه فراهم کردن رفاه حال شهروندان از اولویت های شهرداری بوشهر است گفت: با توجه به خطرات پیش آمده برای عابرین پیاده در محدوده بیمارستان شهدای خلیج فارس،شهرداری بندر بوشهر تمام تلاش خود را جهت بهره برداری و رفع مشکلات فنی پل هوایی روبروی این بیمارستان انجام داده است.

وی با تاکید بر اینکه بر اساس مصوبه شورای ترافیک استان بوشهر، احداث پل هوایی مکانیزه عابرپیاده روبروی بیمارستان شهدای خلیج فارس بر عهده اداره راه و شهرسازی قرار گرفته بود افزود: شهرداری بوشهر از همان ابتدا برای هرگونه همکاری در راستای احداث پل هوایی و بهبود وضعیت عبور و مرور در این منطقه اعلام  آماده گی کرد.

 


معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندربوشهر با اشاره به وجود برخی مشکلات در زمینه راه اندازی این پل اظهار داشت:شهرداری بندر بوشهر تمام تلاش خود را جهت  حفظ، حراست و نگهداری پل موصوف به کار برده و با اقدامات صورت گرفته و رفع ایرادات فنی، این پل مکانیزه اکنون به مدت ۱۵ روز است که به صورت آزمایشی راه اندازی و در اختیار شهروندان بوشهری قرار گرفته است.

 

رمضانی ابراز امیدواری کرد: با همکاری شرکت توزیع برق با شهرداری بوشهر،مشکل انشعاب برق پل به زودی رفع خواهد شد تا به صورت کامل به بهره برداری رسیده و موجب کاهش خطرات ناشی از تردد شهروندان در این محدوده خواهد گردید.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.