تغییر چهره ی مناطق جنوبی بوشهر با اجرای طرح های عمرانی شهرداری/عکس

شهرداری منطقه دو بندر بوشهر با هدف ایجاد تحول و بازسازی مناطق جنوبی بوشهر و ارتقای کیفیت زندگی مردم این مناطق در حال اجرای طرح های عمرانی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، شهردار منطقه ی دو بوشهر با اشاره به اینکه بهسازی و زیبا سازی شهر از مهم ترین حقوق شهروندان است افزود:  یکی از مهمترین مطالبات شهروندان از شهرداری بهسازی و آسفالت معابر و محلات سطح شهر است که شهرداری بندر بوشهر این مهم را سرلوحه ی برنامه های عمرانی خود قرار داده است.

آرمین پژمان الهی با بیان اینکه تحول و بازسازی مناطق جنوبی یکی از اولویت های اصلی شهرداری بندر بوشهر است گفت:در همین راستا بهسازی پیاده روها جز برنامه های استراتژیک شهرداری منطقه ی دو می باشد که با برنامه ریزی های انجام گرفته در حال اجرای آن هستیم.

 

وی ضمن بیان اینکه جهت تشویق مردم به پیاده روی راهی جز اصلاح پیاده روها وجود ندارد اظهار داشت:با ایجاد پیاده رویی استاندارد و ایجاد فضای سبز در محدوده ی آن محیطی مناسب جهت ورزش و  پیاده روی شهروندان مناطق جنوبی فراهم گشته که نقش موثری در سلامت و ایجاد نشاط در آنان خواهد داشت.

شهردار منطقه دو بوشهر با تاکید بر اینکه پروژه پیاده روسازی معابر سطح محلات جنوبی بوشهر با سرعت مطلوب و با در نظر گرفتن ارتقا کیفیت در حال اجرا می باشد خاطر نشان کرد:سال گذشته شاهد انقلابی در زمینه ی پیاده روسازی در محلات جنوبی بوشهر بوده ایم که سبب ایجاد حس رضایمندی شهروندان این مناطق و ارتقای سطح کیفیت زندگی آنان گردید.

 

پژمان الهی گفت:اجرای موزاییک فرش پیاده رو خیابان های دواس به مساحت ۲۳۰۵ مترمربع، دارالفنون ۲۴۵۹ متر مربع، دانشجو به مساحت ۴۲۰۰، خیابان شهید ماهینی(حدفاصل میدان هفده شهریور تا سه راهی دانشگاه) به مساحت ۳۷۰۰ متر مربع، عبدالمهیمن به مساحت ۲۲۵۰ متر مربع ،میثم تمار به مساحت ۲۰۰۰، ضلع غربی بلوار نیروگاه اتمی(حد فاصل میدان آزادی تا تنگک اول) به مساحت ۶۰۰۰۰ متر مربع، محوطه اطراف چرخ و فلک واقع در کوی شغاب به مساحت ۲۱۰۰ متر مربع، خیابان ریشهر به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع، خیابان دکتر حمیدی به مساحت ۱۴۵۰ متر مربع و موزاییک فرش پیاده رو ضلع شرقی بلوار شهید یاسینی از سه راه بهمنی تا سه راهی امامزاده به مساحت ۷۶۰۰ متربع از جمله اقدامات عمرانی شهرداری منطقه دو بندر بوشهر جهت اصلاح و بهسازی پیاده روهای محلات جنوبی است.

 

وی اظهار داشت:شهرداری منطقه دو بندر بوشهر با تمام توان در حال خدمت رسانی مطلوب به شهروندان مناطق جنوبی بوشهر بوده و پروژه های عمرانی خود را با جدیت در حال اجرا می باشد که با اجرای این پروژه ها چهره ی محلات جنوبی شاداب تر،زیباتر و توسعه یافته تر خواهد شد.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.