شهردار بندر بوشهر خبر داد:

احداث مجتمع پارکینگ طبقاتی و تجاری در بوشهر

شهردار بندر بوشهر از احداث مجتمع پارکینگ طبقاتی و تجاری در بوشهر خبر داد.

شهردار بندر بوشهر از احداث مجتمع پارکینگ طبقاتی و تجاری در بوشهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،غلامعلی میگلی نژاد با اعلام این خبر افزود:با توجه به رشد تعداد خودروها و افزایش مشکلات ترافیکی در سطح بوشهر نیاز به احداث پارکینگ های طبقاتی جهت خروج از این بحران ضروری می باشد.

 

شهردار میگلی نژاد بیان کرد:در همین راستا طرح احداث چندین پارکینگ طبقاتی در نقاط پرتردد شهر توسط شهرداری بندر بوشهر در دستور کار قرار گرفت که به دلیل حجم بالای ترافیک مرکز شهر و مشکلاتی که برای شهروندان بوشهری در این قسمت ایجاد می گردید، تصمیم به احداث مجتمع پارکینگ طبقاتی و تجاری در خیابان شهدا، روبروی بازار میوه فروش ها گرفته شد.

 

وی با بیان اینکه سرمایه گذار این پروژه شهرداری بندر بوشهر است افزود:این پروژه در زمینی به متراژ حدود  ۲/۷۰۰ متر مربع و در ۵ طبقه اجرا می گردد.

 

شهردار میگلی نژاد مساحت کل ۵ طبقه را ۱۳/۵۰۰ متر مربع اعلام کرد و اظهار داشت:طبق نقشه طراحی شده هر طبقه گنجایش ۶۲ خودرو را خواهد داشت که در مجموع این پارکینگ ظرفیت پذیرش ۳۱۰ خودرو را  دارا می باشد.

 

وی گفت:مساحت بخش تجاری این مجتمع نیز  ۲/۷۰۰ متر مربع است که با احداث و بهره برداری از این پروژه یکی از دغدغه های اصلی شهروندان بوشهری  و معضلات ترافیکی این نقطه از مرکز شهر برطرف خواهد گردید.

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.