پیام شهردار بندر بوشهر به مناسبت برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر(شماره دو)

شهردار بندر بوشهر به مناسبت برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر پیامی را صادر کرد.

شهردار بندر بوشهر به مناسبت برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر در این پیام آمده است:

مردم شریف و محترم دیارمان بوشهر
با سلام:


شور ،شوق و حضور پُر رنگ و گسترده ی ِ مردم در تبلیغ و معرفی ِ کاندیداهای خود برای ورود به پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوشهر ، اگر نگوئیم در کشور بی نظیر است ، ولی بی شک حرکتی کم شباهت ، و متأثر از تصمیم آحادِّ مردم برای تعیین سرنوشت و توسعه ی ِ دیار خود، و تمایل آنان برای حضور در صحنه ی ِ برنامه ریزی شهری می باشد . حرکتی که توأم با آگاهی و حس مسئولیت ِ شهری شهروندان است، و فرجام آن قطعاً بوشهری آباد خواهد بود!


در این میان آنچه می تواند این جوش و خروش و شادی را به عزمی برای انتخابات بهتر رهنمود نماید، آگاهی زیباتر و نیکوتر شهروندان از وظایف نمایندگان خود در این نهاد ، و تشخیص مطلوب تر مردم از ارتباط این رسالت ، با تخصص ، تجربه ، دانش و کارآمدی کاندیداهای محترم است.


بی شک در کارزار انتخاباتی ، شعارهای رنگارنگ و وعده های بعضاً غیر قابل اجرا، بسیار رایج و شایع می شود، و این مردم ِ آگاهند که بی توجه به این تبلیغات معمول و مرسوم ؛برگزیده ای شایسته تر و پسندیده تر خواهند داشت . منتخبانی که به شهر و شهروندان متعهد بوده ، و اعتماد مردم را به خود ، پاس خواهند داشت.
به دلیل حسّاسیت بیشتر شهروندان به توسعه ی ِ بوشهری آباد در راستای سیاست های ِ شهری ِ  صحیح  و برنامه  ریزی شده ، می شود مشارکت ِ بیشتر مردم در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر را پیش بینی کرد، و این همکاری و نگرش مثبت ِ شهروندان به شورا ، می تواند موجب تقویت پایه های این مجموعه ی ِ مردم نهاد باشد.


همانطور که در پیام ِ چندی پیش خود و با عنایت به تجربه ی ِ چندین سال خدمت به مردم در شهرداری بوشهر، و مضافاً حضور در عرصه های مختلف مدیریتی ، تقنینی و نظارتی ، تأکید داشتم،بر این باورم انتخاب و برگزیدن افراد  توانمند ،لایق و شایسته تر از بین همه ی نامزدهای صاحب فکر، طــــــرح و نقشــه ، که شهـــر ، راه های توسعــه و آبادانـــی آن ، موانـــع و مشکـــلات پیــش رویــــش ، و راهکــارها و  برنامه های برون رفت از این موانع را به خوبی بشناسند ، و برای شهری  ایده آل ، و توسعه یافته کوشا باشند؛ ضرورت و توجه بیشتری را می طلبد . دقّتی که اگر فارغ از تعصّبات سیاسی ، جناحی ، قومی ، رفاقتی و رودربایستی های معمول باشد، ثمره و نتیجه ای ارزشمند ، و سرمایه ای بهاور برای بوشهر و مردم شریفش خواهد داشت. به امید آن روز که حاصلِ انتخابمان ، ورود ِ خادمانی صادق ، متعهدانی دلسوز ، متخصصانی دانشمند ، مجرّبانی با پیشینه ، و تلاشگرانی ساعی و خستگی ناپذیر در پارلمان شهری ، برای تحقّقِ خواسته  و آرزوی ِ مردم در زیبایی بیشتر ِ بوشهر ِ عزیزمان باشد.


سلامتی همه ی شما شهروندان را از خداوند متعال خواستارم.انشاالله

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.