تصاویر/روز سخت و طاقت فرسای پاکبانان زحمتکش شهرداری بندر بوشهر

صبح امروز-پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه-بلافاصله پس از اتمام زمان قانونی تبلیغات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا،پاکبانان زحمتکش شهرداری بندر بوشهر در چند اکیپ وارد صحنه شده و خیابان های سطح شهر بوشهر را پاکسازی کرذند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،صبح امروز-پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه-بلافاصله پس از اتمام زمان قانونی تبلیغات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا،پاکبانان زحمتکش شهرداری بندر بوشهر در چند اکیپ وارد صحنه شده و خیابان های سطح شهر بوشهر را پاکسازی کرذند.

به دلیل حجم بالای تبلیغات کاندیداها و عدم همکاری نیروهای ستادی آنها میزان آلودگی شهر و حجم کاغذهای باطله بسیار بوده و همین مسئله روزی سخت و طاقت فرسا را برای پاکبانان زحمتکش شهرداری بندر بوشهر رقم زد.

هر چند پس از هر انتخابات، وظیفه پاکسازی شهر بر عهده شهرداری است و کاندیداها برای پاکسازی شهر هیچ گونه دخالتی چه از لحاظ مادی و همچنین از نظر نیروی انسانی ندارند اما پسندیده بود که کاندیداهای محترم در پایان زمان تبلیغات و جهت کمک به زیبایی شهر و نیروهای پاکبان، عوامل ستادی خود را جهت پاکسازی زباله های ایجاد شده بسیج می کردند.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.