شهرداری بوشهر از حق خود دفاع می کند:

پاسخ قاطع دستگاه قضا مُهري بر نفي و بطلانِ تهمت،نشر اکاذیب و دروغِ تبليغاتي یک عضو شورا علیه شهرداری

شهرداري بوشهر پیگیری قضایی را در این راه حق قانوني خود دانسته، و به مردم شریف و آگاه شهر بوشهر اطمينان می دهد تا تعقيبِ نهایی این اتهامات واهی، و دفاع از حقوق فرزندان خود در مجموعه يِ شهرداري، از پای نخواهد نشست.

به نام خدا

مردم شريف، قهرمان و اخلاق مدار بوشهر!


انتخابات به عنوان نمونه ای از تجلّي دموکراسی، و همچنین نمایش مردم سالاری دینی، می تواند عرصه ای برای بروز و ظهور اخلاق مداری، قانون محوری و انساندوستی به شمار آید، و گاه نیز می تواند به نمونه ای از بی اخلاقی، گرفتاری و قانون شکنی تبديل شود. چه بیشمار انسان هایی که در عرصه يِ انتخابات حضور می یابند تا با نمایش گذاشتن ظرفیت ها، قابلیت ها و همچنین برنامه های خود، راه های رسیدن به موقعیت های خدمتگزاری برای خود فراهم آورده، و با جلب اعتمادِ مردم، خود را برای عرصه يِ خدمتگزاری آماده نمایند.

با کمال تاسف در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی در شهر بوشهر، شاهد بی اخلاقی های بی شمار از ناحیه تعدادی اندک از کاندیداها که به نصف انگشتان دست هم نمی رسند، بودیم. فردی که اعتماد عمومی خود را از دست رفته دیده، و با چنگ زدن به اوهام و خیالبافی ها سعی دارد با توسّل به پدیده يِ مذموم دروغ، توهین، تهمت و اهانت، نظر مردم را به خود جلب نموده، و از این رهگذر، کسبِ اعتبارِ از دست رفته يِ خود نماید؛ بی آنکه بداند مردم شریف بوشهر، فریب این اوهام و دروغ پردازی ها و شایعات را نخورده، و با این ابزارهای نخ نما شده، آشنایی کامل دارند.

متاسفانه شاهد آن بودیم که در کارزار انتخاباتی شورای اسلامی شهر بوشهر، یکی از اعضای شورا که طی چهار سال عضویت در شورای اسلامی شهر بوشهر عملکرد خود را ناموفق ارزیابی کرده، احتمالا با دستور گرفتن از مشاورین مجهول الهویه ی خویش، در  پورتابل ها، پوسترها و تراکت های تبلیغاتی خود، مجموعه يِ خدومِ شهرداری بوشهر را مورد اهانت قرار داده، و با رواج شایعات و دروغ پردازی هاي موسوم به ۲۴ ميليارد تومان تخلف در شهرداري، سعی داشت از این نمد کلاهی برای خود دست و پا نماید. آرزویی كه ديگر براي وي محال و دست نیافتنی است!

شهرداری بندر بوشهر با ردّ و تکذیب تمام شایعات و دروغ پردازی های ایشان و تیم رسانه ای و مشاوران وی، به استحضار شهروندان عزيز و فهیم بوشهری مي رساند كه عليرغم اصرار، تأكيد و پيگيري ايشان براي اثبات ادعاي تخلّف، و استقبال شهردار محترم و مجموعه شهرداري بوشهر از بررسي و رسيدگي به موضوع، خوشبختانه هياهويِ دروغين و تبليغاتي اين عضو شورا و كانديداي اين دوره از انتخابات شوراي اسلامي شهر بوشهر، از سوي نهادهاي نظارتي و حسابرسي رد، و اقدام خلاف قانون وي در برپايي بيلبورد تبليغاتي تخلف ۲۴ ميلياردي، با جمع آوري آن از سوي مقام قضايي و ستاد برگزاري انتخابات، مُهري بر نفي و بطلانِ تهمت،نشر اکاذیب و دروغِ تبليغاتي وي شد.

شهرداري بوشهر پیگیری قضایی را در این راه حق قانوني خود دانسته، و به مردم شریف و آگاه شهر بوشهر اطمينان می دهد تا تعقيبِ نهایی این اتهامات واهی، و دفاع از حقوق فرزندان خود در مجموعه يِ شهرداري، از پای نخواهد نشست.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.