با حضور شهردار بوشهر:

مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری بندر بوشهر/عکس

مراسم تجلیل و تقدیر از زحمات بازنشستگان شهرداری بندر بوشهر با حضور شهردار و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

مراسم تجلیل و تقدیر از زحمات بازنشستگان شهرداری بندر بوشهر با حضور شهردار و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،شهردار بوشهر در این مراسم با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشتگان گفت: بازنشستگان افرادی هستند که گرانبها‌ترین روز‌های خود را وقف خدمت به مردم کرده و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن و شهر خود گام نهاده اند.

 

غلامعلی میگلی نژاد با بیان اینکه بازنشستگی پایان کار نیست اظهار داشت:شما عزیزان سرمایه های شهرداری هستید و هرگز از بدنه ی این سازمان جدا نخواهید شد و شهرداری همواره نیازمند تفکر، همراهی و همفکری عزیزان بازنشسته می‌باشد.

شهردار میگلی نژاد بیان کرد: اگر تجربه همکاران بازنشسته در کنار توان نیروهای جوان قرار بگیرد، مسیر بهبود را برای شهرداری هموار کرده و به دنبال آن راه توسعه و عمران شهر نیز فراهم خواهد گشت.

 

وی با تاکید بر اینکه مجموعه شهرداری مجموعه ای زحمتکش است که خالصانه و صادقانه به مردم خدمت می کند خاطر نشان کرد:شهرداری بندر بوشهر با تلاش،فعالیت و فکر و ایده های خلاق شما تا به اینجا رسیده و اکنون چون امانتی در دست ماست که بر خود وظیفه می دانیم به بهترین شکل ممکن از این امانت گرانبها پاسداری کنیم.

 

شهردار میگلی نژاد ضمن اعلام اینکه فاصله ی حقوق و نیازمندی های افراد در جامعه اختلاف دارد تصریح کرد:باید شرایطی برای بازنشستگان فراهم شود که این عزیزان بتوانند با خیالی آسوده زندگی سالمندی خود را سپری کرده و با نشاطی مضاعف به جامعه برگردند.

 

وی از لزوم تاسیس صندوق ذخیره ی کارکنان در شهرداری بندر بوشهر خبر داد و اظهار داشت:امیدواریم با هماهنگی شورای اسلامی شهربتوانیم تسهیلاتی چون درمانگاه،مدرسه،هتل و دیگر نیازمندی های کارکنان را برای برای آنها فراهم کنیم.

 

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا توسط شهردار بندر بوشهر و چند تن از معاونین وی از بازنشستگان شهرداری تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.