معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر:

نصب دو المان جدید در ساحل بوشهر+عکس

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر از نصب المان نگهبان دریا و خوان سوم در ساحل بوشهر خبر داد.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر از نصب المان نگهبان دریا و خوان سوم در ساحل بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر رسول رمضانی گفت: امروزه المان های شهری نماد هویت و اصالت یک شهر و معرف تاریخ و پیشینه آن شهر هستند که نقش بسزایی در ساماندهی، معنا بخشی و تلطیف منظر شهری دارند.

 

وی با بیان اینکه مجسمه ها می توانند نقش بسزایی در غنی سازی زندگی شهری داشته باشند بر نصب المان ها در میدان ها و نقاط مختلف و مهم شهر تاکید کرد و گفت:وجود المان ها در مکان های پرتردد تاثیر بسیاری در روحیه شهروندان  و افزایش جلوه های بصری شهر می گذارد.

 

رمضانی اظهار داشت:شهرداری بندر بوشهر با هدف زیباسازی فضاهای تفریحی اقدام به نصب المان های مختلفی در سطح شهر بوشهر کرده است.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر گفت:المان نگهبان دریا به ارتفاع حدود ده متر و به همت کارگران معاونت خدمات شهری در پارک سیادت نصب شد که سبب افزایش زیبایی این پارک ساحلی گردید.

 

این مقام مسئول از نصب المان خوان سوم رستم در ساحل بوشهر نیز خبر داد و تصریح کرد:در آستانه ی ۲۵ اردیبهشت ماه روز نکوداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی شاعر بلند آوازه ی ایرانی این المان نصب گردید تا فضایی خلاق و چشم اندازی جدید و جذاب را برای شهروندان بوشهری در ساحل خلیج نیلگون فارس ایجاد کند.

 

رمضانی جنس المان های نگهبان دریا و خوان سوم رستم را ترکیبی از فایبر گلاس و فلز عنوان کرد و گفت:شهرداری بندر بوشهر تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شهروندان و ایجاد شهری زیبا با جلوه های بصری چشم نواز به کار می بندد.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.